alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'da Seçsev'in isteği...

Videoyu Aç Eskişehirspor'da Seçsev'in isteği...
A
a

Eskişehirspor’da göreve gelen Teknik Direktör Cengiz Seçsev 40 kişilik olan kadroyu 26’ya düşürerek radikal bir karar aldı. Takım içinde forma rekabetinin yaşanmasını isteyen Seçsev kalan 14 haftada tüm oyuncuları şans vermeyi hedefliyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor’da transfer yasağının kaldırılmaması nedeniyle lige erken veda gelirken hem yönetim hem de teknik heyet şimdiden 2. Lig’in hazırlıklarına başlamış durumda. Yönetim bir yandan FIFA ve TFF’de bulunan dosyaları kapatarak transfer yasağını kaldırmayı hedeflerken, teknik heyet ise 2. Lig için şimdiden genç oyuncuların tecrübe kazanması için yoğun bir mesai harcıyor. 

Seçsev şans tanıyacak

Önceki gün Eskişehirspor Teknik Direktörü Cengiz Seçsev 40 kişi olan kadroyu 26 kişiye düşürerek kadroda operasyon yapmıştı. Takımda forma rekabetinin yaşanmasını hedefleyen Seçsev, futbolcularıyla sık sık özel görüşmeler yaparak kalan 14 haftada onur mücadelenin sergilenmesini istiyor. Özellikle genç ve gelecek vaat eden futbolcuların deneyim kazanmasını isteyen Seçsev, bu oyunculardan 2. Lig’de de faydalanmayı hedefliyor.

Onlar ayrı çalışıyor

Bilindiği üzere Eskişehirspor’da Sunday Alimi, Ömer Faruk Güler, Utku Kızılkaya, Eray Ertorun, Göktuğ Kaan Ünüvar, Melih Nezir, Sezgin Çolpan, Onurhan Uyanık, Kaan Gaman, Atilla Karaca, Bartu Göçmen, Tayfun Ağır, Mehmet Yiğit Uğur, Efehan Kaptan, Arif Ersagun Özbek, Cemal Yener Eren ise, yardımcı teknik adamlar nezaretinde ayrı çalışmalara devam ediyor. 

Hala şansları var

A takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren futbolcuların hala A takıma yükselme şansları olduğunu söyleyen Teknik Direktör Cengiz Seçsev, “Bu kulüpte forma giyen tüm oyuncuların A takıma yükselme şansı bulunuyor. Bu şans kendi ellerinde. İstenilen mücadeleyi sergiledikleri takdirde her zaman A takım forması onların olacak. Kendilerini takip etmeyi sürdürüyoruz. Onları deneyimli antrenörlerimiz çalıştırıyor” dedi.
 

 

Kaynak : Anadolu Gazetesi - Ahmet Deniz Canoruç
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Göktan 12 Şubat 2021 11:55

Bir an önce yeni takımı kurun şimdiye amatör den çıktıydım. Boşuna çırpınıyoruz. Iki geriye çekilip son 5 yılı izleyin. Eses in bittiğni görürsünüz. 5 yıl sonra zaten yeni takım kurulacak

0 5 Cevap Yaz
yasin 11 Şubat 2021 21:59

amatör takım eskişehir olsaydı suan 20 puan vardı olmaz olmaz kapatın külübü hoşcana saldırın

0 4 Cevap Yaz
Mahmudiyeli 11 Şubat 2021 16:16

Hürriyet ve Sezgin teknik direktör olsaydı daha iyiydi Cengiz hocada o ışık yok..!

1 6 Cevap Yaz
Kızılcıklı Tayfa 11 Şubat 2021 15:09

Hoca kendinle çelisiyorsun gençleri oynatcam diyon kalede neden 5 gol yiyen Melihi oynatiyorsun??

1 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat