alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor'da onları ikna çabası sürüyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'da onları ikna çabası sürüyor
A
a

Eskişehirspor yönetimi 3 Haziran Cuma günü yapılacak olan kongre öncesi kadronun dağılmaması için yoğun bir mesai harcıyor. Yönetim Tolga Yakut’un ardından, Berkay, Muhammet Yahya, Onur Arı, Hasan Ulaş, Bartu Göçmen gibi isimleri kadroda tutmak için girişimlerini sürdürüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yeni sezonda 3. Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor’da yönetim kadronun dağılmaması için yoğun bir mesai harcıyor. Geçtiğimiz Cuma günü ertelenen kongre öncesinde alacakları ödenmediği için TFF’ye başvuran Tolga Yakut ile masaya oturan yönetim başarılı futbolcuyla nikah tazelemişti. Tolga’nın 2 sene daha kulüpte oynayacağını açıklayan yönetim şimdi de diğer futbolcularla görüşme halinde. 

Berkay için ikna turları
Eskişehirspor’da geçtiğimiz sezon başarılı bir grafik sergileyen Berkay Tanır’ın takımdan ayrılmak istediğini bilen yönetim futbolcuyla görüşmelere başladı. Berkay’ı ikna etmeye oldukça yakın olan yönetim 3. Lig’de en etkili hücum oyuncundan yoksun kalmak istemiyor. Berkay Tanır, 2021-2022 sezonunda 30 maçta görev yapmış ve 3 gol katkısı sunmuştu. 22 yaşındaki futbolcu Es Es’in kanat hücumlarında oldukça başarılı işlere imza atmıştı. 

Muhammet ve Hasan ayrılabilir
Eskişehirspor’da alacaklı olan Muhammet Yahya Akbulut, Hasan Ulaş’ı da kadroda tutmak isteyen yönetim futbolcularla pazarlık halinde. Her iki futbolcu ikna olmazsa yönetim takımdan ayrılmalarına izin verecek. Yönetim başarılı savunma oyuncusu Bartu Göçmen ve forvet oyuncusu Onur Arı’nın kadroda tutulması için büyük bir mesai içinde. 
1000
icon
pompeo 31 Mayıs 2022 16:21

eee ... paran yoksa iste böyle büyük mesailer harcarsin ....

0 1 Cevap Yaz
Eto 31 Mayıs 2022 14:41

Bu saydıklarınız ancak amatör ligde oynar çokabartmayın

2 12 Cevap Yaz
A Z

Seneye lazım olurlar

0 0
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat