alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'da onlara forma yok!

Videoyu Aç Eskişehirspor'da onlara forma yok!
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktör Mustafa Özer iç transfer ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özer, “Seneye bizimle olmayacak oyuncularımıza artık maçlarda forma vermiyoruz. Bizimle kader birliği yapan genç çocuklarımız sahada olmaya devam edecekler” dedi.

Eskişehirspor haberleri

Elimizden geleni yapacağız
Geçtiğimiz gün tesislerde açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Mustafa Özer, sezonun son karşılaşmasını değerlendirdi. Özer, "Boluspor için önemli bir maç. Bizim uzun bir süredir maç seçme şansımız yok. Bu maçta her maç gibi çıkıp, elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Selman ve Hasan Ulaş sakatlıklarından dolayı sahada olmayacaklar, Bedirhan Altunbaş ve Muhammet’in durumu ise maç saatinde belli olacak. Bunun dışında genç oyuncularımızla mücadelemize devam” dedi.

Maçlarda görev vermiyoruz
İç transferle ilgili konuşan Özer, “Seneye bizimle olmayacak oyuncularımıza artık maçlarda forma vermiyoruz. Bizimle kader birliği yapan genç çocuklarımız sahada olmaya devam edecekler. İç transfer süresince takımımızın çoğunluğunun bizimle kalması çok önemli. Bu takımın geleceği de, varı da, yoğu da bu çocuklar. Tabii ki bu çocuklarımızın hataları olacak. Henüz yeni forma şansı bulmaya başlamış bu çocuklarımıza hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Kaynak : Ahmet Deniz Canoruç / Anadolu Gazetesi
1000
icon
Hâle bak 20 Temmuz 2020 00:35

Kendin cikarsin artik maçlara elinde adam.kalmadi hala kuyruğu dik tutuyorsun..

0 0 Cevap Yaz
EsEs 18 Temmuz 2020 16:55

EsEs sahada aslanlar gibi bizi temsil etmeli.BAŞKA TÜRLÜ DÜŞÜNMEK BİLE EsEs ve EsEs lilere asla YAKIŞMAZ.

0 1 Cevap Yaz
Hakan 18 Temmuz 2020 16:53

Çıkarabileceğimiz en iyi 11 ile sahaya çıkmalı EsEs..Yakışanı bu.Çok iyi de mücadele etmeliler.

0 1 Cevap Yaz
Kadir 18 Temmuz 2020 16:51

EsEs sahaya çıkıp aslanlar gibi oynamalı.Hangi takımın düşeceği bizi tabi ki ilgilendirmemeli.

0 1 Cevap Yaz
bilek26 18 Temmuz 2020 15:01

Biz düşme bolu yada osmanlı nın durumunda olsaydık bu karara bu uygulamaya nasıl yaklaşırdık şimdi osmanlı çıktı şikayet etse haklı değil mi? Bu tür maçlara ne olursa olsun tam kadro çıkılmalı.

1 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat