alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'da öncelik o dosyalarda!

Videoyu Aç Eskişehirspor'da öncelik o dosyalarda!
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer yeni sezonun ilk çalışmasında açıklamalarda bulundu. Özer, “Yeni sezon hayırlı uğurlu olsun. Bizi çok zor bir sezon bekliyor. Hedefimiz ligde kalmak olacak” dedi.

Eskişehirspor haberleri

Zor bir sezon bizi bekliyor
Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özer, “Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun. Eskişehirspor camiası olarak önümüze büyük bir fırsat geldi. Küme düşme kaldırıldı ve bu sezonda 1. Lig’de mücadele edeceğiz. Tabi ki eksiklerimiz çok, geri dönmeyen oyuncularımız var. Hedefimiz ligde kalmak olacak” dedi.

Önceliğimiz FIFA dosyaları
Transfer yasağı hakkında da konuşan Özer, “Yönetimimiz transfer yasağını kaldırmak için uğraşıyor. Ancak önümüzde daha büyük sorunlar var. FIFA dosyaları daha önemli. Bunları halletmemiz gerekiyor. Bunları halletmezsek puan silme, küme düşürülme cezaları kapıda. Herkes ister yasağın kaldırılmasını ama FIFA dosyaları daha önemli” ifadelerine yer verdi. 
Kaynak : Ahmet Deniz Canoruç / Anadolu Gazetesi
1000
icon
Nicola 17 Ağustos 2020 17:01

Arkadaş bu yönetim "Paramızın olmadığını herkes biliyor.. Biz Eskişehirspor'u yabancıların eline vermedik.. Ayakta tutmaya çalışıyoruz.." gibi düşünceler içerisinde.. Taraftarın ekstra hiçbir şey beklememesi gerektiğini düşünüyorlar.. Taraftar olarak ben bu muameleyi kabul etmiyorum arkadaş! Madem paranız yok bırakın gidin.. Kalacaksa sahipsiz kalsın hiç önemli değil.. Sahibi olacak kişiler sizlerseniz bırakın! En fazla kulüp kapanır.. Böyle yaşamasındansa kapansın.. Averaj takımı olacağız yine.. Ben bu muameleyi kabul etmiyorum.. Çıkıp her maç sonrasında elimizdekilerle bu kadar oluyor gibi şeyler dinlemek istemiyorum.. İlçe takımlarından 4-5 tane yemek istemiyorum.. Lütfen İstifa edin! Eskişehirspor'u azıcıkta olsa seviyorsanız!

0 2 Cevap Yaz
Hikaye 17 Ağustos 2020 11:27

Bu uğraşıyoruz kelimesini çoook duyduk.Yalandan peşrev çekiyorlar.En son cümleleri şu olacak....Çok uğraştık ama imza vermiyorlar.Maalesef eksi -3 daha sonra -12 ceza aldık..Keme düşmemek için mücadeleye devam edeceğiz.Hikaye inşallah böyle bitmez.

0 3 Cevap Yaz
nokta 17 Ağustos 2020 10:22

tatar başkan istifa et git kayyum gelsin diyeceğim ama seninde başın belaya girecek çünkü on para etmeyen topçu bozuntularına çok para gösterip cebe atan kişilerden biri sen olabilirsin.27 ay daha bu kulubü sağacam diyen sensin

0 4 Cevap Yaz
Hoca basın sözcüsü 16 Ağustos 2020 16:32

Hoca sen basın sözcüsümüsün devamlı konuşuyorsun bunları bırak takım ile ilgilen tabii yeterli bilgin varsa gecen yıl gördük performans sıfır. Futbolda ayakları çalışmayanın cenesi çalışır diye bir laf var bilirsin.

0 5 Cevap Yaz
Tatar 16 Ağustos 2020 15:05

Fifadaki dosyaları eskişehir sporun başına saran şerefsizler mutlu musunuz

1 8 Cevap Yaz
Furkan 16 Ağustos 2020 12:24

Ben bizim taraftarı gözümde çok büyütmüşüm. 5 senedir bekliyorum hani bi devrim yapar tesisleri yıkar falan diyordum ama herkes halinden memnun. Parayı yiyenin karnı tok. Çocuk hayalini kaybedenin hali yok. Hani tek başıma gidip eylem yapacağım da bunlar benide dövdürür çünkü arkamda duracak adam yok :)

0 10 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat