alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor’da o isim sonunda resti çekti!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor’da o isim sonunda resti çekti!
A
a

Eskişehirspor’da teknik heyet ile yaşadığı sorunlar yüzünden son 3 haftadır kadroya alınmayan Tolga Yakut resti çekti. Başarılı oyuncunun alacakları ödenmediği için TFF’ye serbest kalmak için başvurduğu öğrenildi. Yönetim ise Tolga’yı kaybetmemek için harekete geçti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor’da Teknik Direktör Suat Kaya’nın yardımcısı Mithat Çulcuoğlu ile Ispartaspor maçında sorunlar yaşayan Tolga Yakut özür dilemesine rağmen 3 haftadır kadroya alınmıyor. Tolga Yakut, yaşanan bu haksızlığa en sonunda isyan etti. Teknik heyetin tavrını beğenmeyen Tolga en sonunda yönetime de resti çekti. Tolga alacakları ödenmediği gerekçesi ile serbest kalmak için TFF’ye başvurdu.

Yönetim ikna turunda
Yaşanan son gelişmeler üzerine Eskişehirspor yönetimi ise, geçtiğimiz sezon da serbest kalmasına rağmen arma ve formasından vazgeçmeyen ve Eskişehirspor ile sözleşme yenileyen Tolga Yakut, konusunda harekete geçti.  Alınan bilgilere göre geçtiğimiz günlerde oyuncuyla görüşen bir yöneticinin, üç maç sonra teknik kadronun görevinin sona ereceğini ve yeni sezon planlamasında kendisine ihtiyaçlarının olduğunu belirterek, Tolga’dan sabırlı olmasını istediği öğrenildi.
1000
icon
messinin bacanaa 16 Nisan 2022 11:13

teknik direktör olarak Axel Meye düşünülemez mi?

1 0 Cevap Yaz
Dogrucu DAVUT 15 Nisan 2022 22:59

bezdık canımızdan 3 senede 3 kume yenı takım sart karsı cıkanlar nemalanıyor sıyası tıcarı

0 2 Cevap Yaz
Esk26 15 Nisan 2022 18:07

Tekjik heyette yeni kan değişikliği yapılması şart..!!! Oyuncularin aldığı zaten asgarî ucret onuda ödeyemiyorlar vay bizim halimize . Elimizdeki kadroya sahip çıkmamız şart

0 6 Cevap Yaz
kamil çelebi 15 Nisan 2022 15:40

erkan zengin yada sezgin artık teknik direktör olabilirler

8 6 Cevap Yaz
Eto 15 Nisan 2022 14:14

Yav kadrodakiler futbolcu olsa ne yazar hepsi beş para etmez bırakın gitsinler

8 6 Cevap Yaz
Ekici26 15 Nisan 2022 12:19

Şu teknik heyeti derhal gönderinnnnnnnnnnnnnnnnn. Eskişehirspor haini değilseniz derhal kovacanızmı izin mi vereceniz şu teknik heyeti gönderin.

9 7 Cevap Yaz
48eses26

kovarsak tazminat alırlar sözleşme bitimine 1 ay kalmış zaten tolga yakut başta olmak üzere herkes sabırlı olsa süper olur

2 13
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat