alexa

Eskişehirspor'da kadro operasyonu!

Videoyu Aç Eskişehirspor'da kadro operasyonu!
A
a

Eskişehirspor, yeni sezon öncesinde kadrosunda operasyon yapmaya hazırlanıyor

Eskişehirspor son dakika gelişmesine göre, Es-Es’de yeni sezon öncesi kadroda operasyon yapılacak. Özellikle geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan ve yüksek maliyetli olan bazı tecrübeli oyuncuların takımdan gönderileceği öğrenildi. Yönetim teknik direktör Fuat Çapa’nın raporuna görev karar verecek.

ESKİŞEHİRSPOR'DA OPERASYON HAZIRLIĞI
İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, Kırmızı Şimşeklerde yeni sezon öncesi kadro da operasyon yapılacak.
Geçtiğimiz sezon ilk yarıda genç bir ekip ile mücadele veren Eskişehirspor 19. Hafta da transfer yasağı kaldırırken son 15 hafta da yaklaşık 40 oyuncu ile antrenmanları sürdürmüştü.
Yeni sezon için planlama yapan teknik kadro yönetim ile görüşerek kadro da operasyona gidecek.

GÖNDERİLECEK İSİMLER MERAK EDİLİYOR
Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan ve yüksek maliyetli olan bazı tecrübeli oyuncuların da gönderileceği sızan haberler arasında. Takım içinde de kimlerin gönderileceği merak konusu olurken sayının ilk etapta 27-28’e ineceği öğrenildi.

YÖNETİM KARAR VERECEK
Fuat hocanın özellikle yurt dışı kampı dönüşü ideal kadroyu belirlemesi beklenirken, kamp öncesinde de bazı isimler ile yolların ayrılması gündemde. Çarşamba günü Eskişehir’e gelecek olan teknik direktör Fuat Çapa’nın yönetim ile bir kez daha görüşerek gönderilmesini istediği oyuncuların yönetime iletmesi ve bekleniyor.

 
1000
icon
Eses 17 Haziran 2019 19:07

Ne göndermesi yahu. Elinizde olan gençleri tutamıyorsunuz. Adamlar giderken kulübe kazık atarak gidiyor. Tecrübeliyi de siz gönderin. Ondan sonra gelsin ikinci lig.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat