alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehirspor'da Kaan Kanak'tan müthiş özveri

Videoyu Aç Eskişehirspor'da Kaan Kanak'tan müthiş özveri
A
a

Eskişehirspor’un deneyimli oyuncusu Kaan Kanak’ın Boluspor karşılaşmasında sakatlanma pahasına mücadeleye devam ettiği öğrenildi.

Eskişehirspor'un ölüm kalım maçında Kaan Kanak'tan büyük özveri... Devre arasında kasığında zorlanma olduğu belirtilen oyuncunun sağlık ekibine “Maça devam edeceğim. Kasığımda yırtık olacaksa bu maçta yırtılsın” dediği öğrenildi .

Boluspor karşılaşmasında aldığı 2-2 beraberlik sonucuyla kümede kalmayı garantileyen Eskişehirspor’da Kaan Kanak’ın büyük bir fedakarlık yaptığı ortaya çıktı. Deneyimli oyuncunun kritik mücadelenin ilk yarısında sakatlandığı öğrenildi. Kasık bölgesinde zorlanmaya bağlı sakatlık yaşadığı tespit edilen Kaan’a sağlık görevlilerinin ‘Devam edersek yırtık meydana gelebilir’ dediği belirtildi. 

Bu durumun ardından Kaan Kanak ise maça devam etmek istedi. Kaan’ın sağlık görevlilerine “Eğer yırtılacaksa bu maçta yırtılsın. Ben çıkıp maça devam edeceğim” dediği öğrenildi. Sağlık görevlileri hızlı bir şekilde Kaan’ın tedavisine devam ettiği ve oyuncuyu maça çıkarttığı öğrenildi. Kaan’ın bu fedakarlığı takım içinde büyük bir takdir toplarken Teknik Direktör Yılmaz Vural deneyimli oyuncuya teşekkür etti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat