alexa

Eskişehirspor'da Kaan Ay görevi bırakıyor, genel kurula gidiliyor

Videoyu Aç Eskişehirspor'da Kaan Ay görevi bırakıyor, genel kurula gidiliyor
A
a

Eskişehirspor'da flaş gelişme: Başkan Kaan Ay görevi bırakıyor, kulüp genel kurula gidiyor

Eskişehirspor son dakika haberi camiayı sarsacak cinsten... Eskişehirspor yönetiminin göreve devam etmesi yönünde iki gündür baskı yaptığı Başkan Kaan Ay, görevi bırakma kararı aldı.
Kulübün önünü açma adına en kısa sürede genel kurula gideceklerini belirten Ay, aday olmayı düşünmediğini söyledi.
 
HAYIRLI OLSUN
Eskişehirspor yönetimi genel kurula gidiyor. İki gündür tesislerde yaşanan son gelişmeleri değerlendiren yönetim kurulu üyelerinin, Başkan Kaan Ay’ın göreve devam etmesi yönünde yaptığı baskılar işe yaramadı.
Eskişehirspor Kulübünün önünü açma adına genel kurula gitme kararı aldıklarını aktaran Başkan Ay, aday olmayı düşünmediğini belirterek, genel kurulun camiaya hayırlı olmasını diledi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM
Eskişehirspor kulübünde göreve geldikten sonra, 3,5 aylık süreçte yaptıklarının kamuoyu tarafından takdir edildiğini ve bu sezon için hedeflerine ulaştıklarını sözlerine ekleyen Başkan Ay, “Eskişehirspor tarihinde verilen en büyük onur mücadelelerinden birini hep birlikte yaşadık.
Taraftarımız, yönetim, teknik kadro, futbolcular, basın, kulübümüze maddi manevi destek verenler ile birlikte, içinde bulunduğumuz zorlukları aştık.
Görevim süresi içinde birlikte olduğumuz camiamıza, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

GENEL KURUL KARARI ALDIK
Bugün içinde bulunduğumuz durum itibari ile gelen tepkiler, genel kurula gidilmesi yönünde yapılan açıklamalar, benim ve yönetim kurulu üyelerimin; kulübün önünü açma adına, genel kurul kararı almamıza neden olmuştur.

BİRLİKTE BAŞARDIK
Kulübümüzün menfaatleri, göreve gelecek adayların da önünü açma adına en kısa sürede genel kurulu gerçekleştireceğiz. Tekrar camiamıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Birlik-beraberlik içinde ayakta kaldık. Zor günleri omuz omuza vererek atlattık.

KİMSEYE KIRGINLIĞIM YOK
Yıllarca yönetici olarak görev yaptığım kulübümüze, Başkan olarak hizmet etmek de nasip oldu. Alnım açık, başım dik bir şekilde görevimi tamamlamanın gururunu yaşıyorum. Bugün gelinen süreçte hak etmediğim eleştirilere maruz kaldım. Buna rağmen kimseye kırgınlığım yok. Eskişehirspor, hepimizin ortak sevdası. Tek dileğimiz efsane dönemlerine, hak ettiği lige geri dönmesi. 

DAHA GÜÇLÜ OLMALIYIZ
Bizler görevimizi tamamladık. Kulübümüz zor günler geçirdi, fakat daha zor günler önümüzde. Bu yüzden her zamankinden daha güçlü kenetlenmeliyiz.

BAŞARILAR DİLİYORUM
Bu ay sonuna kadar yapacağımız genel kurulda, göreve gelecek başkan ve yönetici arkadaşlarımız başarılar dilerim. Eskişehirspor ve camiamıza hayırlara vesile olacak bir genel kurul diliyorum” dedi.

 
Kaynak : Eskişehir Yenigün Gazetesi
1000
icon
Yeni Es Es li 9 Mayıs 2019 17:34

3-5 Aylığına Başkanlık görevine gelinmez, var bunun altında bir şey. Tribün Lideri adı altında ahkam kesenler olduğu sürece Es Es de sıkıntılar bitmez.

0 3 Cevap Yaz
pompeo 9 Mayıs 2019 10:50

Halil abisi devam ederrr ... indiragandi tayfasi birakmazzz ESES imi ....

0 5 Cevap Yaz
Hakan 9 Mayıs 2019 08:13

Murat diri denen zat olduktan sonra hep birilerinin menfaatine calisacak bu takim.Bu hafta alt maratona gitmeyip ust maratonda izleyecegim bua adami protesto ediyorum!!!!

0 6 Cevap Yaz
Seçkin 8 Mayıs 2019 23:45

Kimin desteğiyle geldiğin şimdi belli oldu.hangi bir güç sizi bu görevden men edebilir?çok garip ve üzücü.

0 1 Cevap Yaz
Serdar 8 Mayıs 2019 19:43

Artık murat diridenilen zati daha fazla konusturmayin.kim oluyor bu zat yahu.tribunu costursun boyundan büyük abilerinin işine karışmasın.burada eski tribün abilerime iş dusuyor

0 7 Cevap Yaz
Esesli 8 Mayıs 2019 17:25

Kayyuma kalsın içerdeki hırsıza hayduta kalacağına. 2-3 ayda bir yönetim mi değiştirmiş...

0 9 Cevap Yaz
bilek26 8 Mayıs 2019 16:45

3,5 aylık süreçte yaptıklarının kamuoyu tarafından takdir edildiğini söyleyen başkan kaan ay kongreye gidiyormuş ama bu aday olmayacağını söylemesi bence yanlış şu an Eskişehir kamuoyu ona güvenirken başka güvenilir birini adres göstermeliydi ki başkanlıktan çekilsin misal Sinan Özeçoğlu lehine çekilse anlardım bu çekilme bana zorlamayla gibi geliyor. İmşallah kulüp hırs peşinde koşan birilerine terk edilmez.

0 10 Cevap Yaz
eser 8 Mayıs 2019 15:53

kardeşim ozaman ilk secimde aday olmayacaktın .öteki adayın önünü acacaktın . sen git ali gelsin o gitsin veli gelsin bu gemi yürümez keşke küme düşseydikde daha iyidi sana gelince Murat Kiri .adamı istifa ettirdin . Bul bakalım başkan adayı oglum eskişehire faydanız Yok zararınız olmasın Bu takım süper lige finalde cıkamadıysa sen ve arkadaşlarının sayesinde cıkamadı sende bir zahmet artık bırak

0 13 Cevap Yaz
Suat Candemir 8 Mayıs 2019 15:46

Genel kurul falan derken sözleşmelerini yenilemeyen ve mayıs ayında sözleşmeleri biten diğer oyuncularımızı elimizden kaçırmayız inşallah. Halil İbrahim, Bedirhan Altunbaş, Fıratcan Üzüm, İsmail Oykun,Kaan Gül ve taksitleri henüz ödenmediği için her an gidebilecek olan Sissoko,Erdal Akdari , Milinkoviç ve diğerleri her an elimizden kaçabilirler..

0 11 Cevap Yaz
Eses 8 Mayıs 2019 15:29

Diri bu adami bile biktirdin sen nebicim bir adamsin. Taraftarlara sesleniyorun murat dirinin oldugu bir takimi ne tutun nede maca gidin. Bu hafta bu adami protosto ddelim statta tek basina otursun gitmeyelim maca yamyamlara prim vermiyelim.

1 15 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat