alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor'da imzalar toplanıyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'da imzalar toplanıyor
A
a

Transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor yönetimi, imza alması gereken isimlerle yoğun görüşme trafiğinde. Teknik direktörler Ertuğrul Sağlam, Alpay Özalan, futbolcular Leonardo Dede ve Leandro Junio’nun imzalarının birkaç gün içinde TFF’ye ulaşması bekleniyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor'da imzalar alınıyor
Eskişehirspor’da yeni göreve gelen Erkan Koca ve yönetimi transfer yasağını ortadan kaldırmak için yoğun bir uğraş veriyor. Kulüp daha önce imza vereceğini belirten ama imzası henüz TFF’ye ulaşmayan kişilerle görüşmelerini sürdürüyor. Ertuğrul Sağlam, Alpay Özalan, Leonardo Dede ve Leonardo Junio’nun imzalarının bugün veya yarın TFF’ye ulaşması bekleniyor. Yönetim imza verenlere teşekkür ediyor.

Onur Khalifa için Antalya’da
Eskişehirspor’da 2015-16 sezonunda forma giyen Nassim Ben Khalifa’dan imza alınması gerekiyor. Michael Skibbe’nin çalıştırdığı Sanfrecce Hiroşima takımında oynayan Khalifa, kamp için Antalya’da. Edinilen bilgilere göre takım kaptanlarından Onur Bayramoğlu Antalya’ya giderek Khalifa ile görüşecek. Onur, o dönem takım arkadaşı olan Khalifa’dan imza vermesi için ricada bulunacak.

Koca ve Ayyıldız görüştü
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca dün Vali Erol Ayyıldız ile bir araya geldi. İkilinin toplantısında transfer yasağı konusu ve tesislerde temeli atılması planlanan proje gündeme geldi.

 
1000
icon
Sezar 20 Ocak 2023 09:55

Hadi ordan

0 0 Cevap Yaz
Uğur 19 Ocak 2023 19:30

Aldıkları oyunculardan hiçbirine ödeme yapmamışlar.Pekala sattıkları oyuncuların parasına ne oldu.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat