alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'da Fuat Çapa kalacak mı?

Videoyu Aç Eskişehirspor'da Fuat Çapa kalacak mı?
A
a

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş yaptığı açıklamada teknik direktör Fuat Çapa'nın devam edip etmeyeceği hakkındaki soruyu cevapladı.

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş, ESGROUP Spor Servisi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Taş, teknik direktör konusunda görüşmelerin sürdüğünü ve önceliklerinin ise Fuat Çapa olduğunu söyledi.

Bayram tatilinin yanı sıra kulüp hakkında önemli görüşmeler için Almanya’ya giden Eskişehirspor Başkanı Osman Taş açıklamalarda bulundu. ESGROUP Spor Servisi’ne konuşan Taş, “Fuat Çapa’nın bu sezon verdiği mücadeleyi, tüm camia olarak biliyoruz. Böylesine değerli bir hocayı kaybetmek istemiyoruz. Maddi olarak aramızda her hangi bir sorun yok. Hocamız paraya önem veren biri değil. Bu sezon alacakları da duruyor zaten” dedi.

Hocalardan teklif var

Çapa’nın kendilerine geniş bir rapor verdiğini belirten Taş, “Fuat hocamızla yeni sezonda yola devam edilmesi konusunda yönetim kurulu ile birlikte ısrarcıyız. Kendisiyle birçok konuda anlaştık fakat, ufak bazı sorunlar var. Onları da halledersek, Fuat hocamızla yola devam edeceğiz. Bizimle çalışmak isteyen birçok teknik adamdan da teklif geliyor. Fuat hocamızla anlaşamadığımız taktirde, diğer alternatifleri değerlendireceğiz” dedi.
1000
icon
Selçuk Kaya 8 Haziran 2019 14:02

Fuat hoca kalmali

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat