alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'da forma skandalını Kadir Bıyık çözdü

Videoyu Aç Eskişehirspor'da forma skandalını Kadir Bıyık çözdü
A
a

Eskişehirspor'un yeni sezon için forma çıkaramaması ve geçen sezonun formalarını kullanması çeşitli sıkıntılara sebep oluyordu. Alkışlanacak hareket Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’tan geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Eskişehirspor haberleri

Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, TFF. 1. Lig’de zor günler geçiren Eskişehirspor’a forma desteğinde bulundu.

Eskişehirspor'un yeni sezon için forma çıkaramaması ve geçen sezonun formalarını kullanması çeşitli sıkıntılara sebep oluyor. Akhisarspor karşılaşmasının ardından siyah-kırmızılı kulüp, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından ‘Talimatlara aykırı hareket’ nedeniyle disiplin kuruluna sevk edilmişti. Camianın zor günlerinde sessiz kalmayan Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 4 takım forma yaptırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Bıyık, “Eskişehirspor hepimizin ortak kaygısı. Şehrimizin takımına her türlü desteği vereceğiz. Takımı ayakta tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

Belediye başkanının camia adına duyarlı davranışı taraftarların beğenisini topladı.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
Arıman masaustu reklami
1000
icon
dağ çiçekleri 15 Nisan 2020 19:28

Kimi şöyle diyor; " isteseler taraftar formaları alıp bağışlar kulübe." Hakikatten kimsenin de aklına gelmemiş bu parlak fikir. Ama herkesin aklına gelen hatta yorumcunun bile aklında olan kulübe yardım etmeyi zül görürler.Sonra da "Laf ola beri gele" cinsinden yazmış olmak için yazanlar, buz üzerinde yazı yazmayı pek becerirler. Bilmezler ki ömürleri güneş doğana kadardır.

1 1 Cevap Yaz
necip 25 Kasım 2019 14:19

TEBRİKLER, TEŞEKKÜRLER KADİR BAŞKAN.....

1 5 Cevap Yaz
Es esli 26 Ekim 2019 14:44

Helalolsunbaskana bizimkiler bahane uretsin es es düştüğü zaman sevinirler

1 7 Cevap Yaz
Üzgün 26 Ekim 2019 12:46

Başkan tebrikler. Ama arkadaş forma kaç para ya. İsteseler taraftar formaları alıp bağışlar kulübe. Çok yazık. Koskoca eskişehir 2 lige düşecek böyle giderse.

3 7 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat