alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor'da flaş "ceza" açıklaması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'da flaş "ceza" açıklaması
A
a

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, Cüneyt Biçer’in imza töreninde gündemdeki konularla ilgili açıklamada bulundu. Şimşek kulüp lisansı, ETİ Maden isim sponsorluğu ve transfer yasağı hakkında camiayı bilgilendirdi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bu ligi bilen hoca
Cüneyt hocanın imza töreninde konuşan Başkan Mehmet Şimşek, “Cüneyt Biçer ile anlaşmış bulunuyoruz. Kendisi ve ekibiyle çalışmaktan dolayı mutluyuz. İnşallah başarılı günler yaşayacağız. Bu ligi bilen ve bu ligde büyük başarılar yaşayan bir hocamıza takımı emanet ediyoruz. Allah utandırmasın. İnşallah taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz” ifadelerine yer verdi.
 
Onur’a gelen teklifi kabul etmedik
Onur Arı’ya gelen teklifi kabul etmediğini söyleyen Şimşek, “Bildiğiniz üzere Onur Arı’ya bir resmi teklif gelmişti. Biz bunu kabul etmedik. Edilen teklifi kabul etmemiz mümkün değildi. Bizim her oyuncumuz çok değerli. Onur’un değeri örneğin 6-7 milyon ise bunun yarısı teklif ediliyorsa bunu kabul etmemiz mümkün değil. Değeri verilirse teklifi kabul ederiz. Örnek Cengiz Alp. Değeri verildi ve transferine izin verdik” dedi.
 
Yasağı kaldıracak gücümüz yok
Transfer yasağı ile ilgili de konuşan Şimşek, “Bizim transfer yasağını kaldırma gücümüz yok. Yıllardır bunu söylüyoruz. Biz şehirden destek istiyoruz onu da göremiyoruz. Kulübü yaşatmaya çalışıyoruz. Arma yere düşmesin diye mücadelemizi veriyoruz. Yönetim olarak yasağı kaldırmak istiyoruz ancak 2-3 kulüple sıkıntı yaşıyoruz. Bunu da herkes biliyor zaten. Yıllarca borçlu olan kişilerden bedava imza istiyoruz. Artık böyle yapmak da istemiyoruz” dedi.
 
ETİ Maden ile görüşmeler sürüyor
ETİ Maden sponsorluğu ile ilgile de konuşan Başkan Mehmet Şimşek, “Görüşmelerin yapıldığını biliyoruz. Bir petrol ihalesi var onu bekliyoruz. ETİ Maden isim sponsorluğu için beklemedeyiz. Şehirden bir para gelmeyeceğini bildiğimiz için yönetici arkadaşlarımız artık şehir dışı ve yurt dışından da destek arıyor” dedi.
 
Yeni bir ekip kuracağız
Eski yöneticilerin alacaklarının silinmesi ile ilgili de konuşan Şimşek, “Bunun için bir ekip kuracağız ve eski yöneticilerle görüşme yapacağız. Alacaklı olan futbolcular ‘Sizin yöneticileriniz önce alacağını silsin’ diyor. Biz de bunun için harekete geçeceğiz. Bunun için eski yöneticilerimizden destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.
 
Lisans için uğraşıyoruz
FIFA dosyaları ilgili konuşan Şimşek, “İnanın geçen sene elimizden gelenin fazlasını yaptık. Şu an da FIFA’da altyapıya transfer yasağı getirecek ve ceza getirecek bir dosyamız yok. Zaten dosyaları oldukça azalttık. Kulüp lisansı almak için büyük uğraş veriyoruz. Aynı transfer yasağını kaldırmak gibi alacaklı olanlardan imza almaya çalışıyoruz” dedi.
 
Trabzon’dan imza gerekiyor
Kulüp lisansı ile ilgili Trabzonspor’dan imza almaları gerektiğine dikkat çeken Şimşek, “ Burada Karadeniz’in öbür şehir takımı (Trabzonspor) imza vermiyor. Kulüp lisansında inşallah imza verirler. Biz futbol şehriyiz bunu bilerek hareket etmelerini istiyoruz. Lisans için imza vermezlerse kendilerine yakışmaz” dedi.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi - Ahmet Deniz Canoruç
1000
icon
48esesli26 23 Temmuz 2022 23:56

kulüp lisansı için trabzonun imza vermesi ne alaka lan

4 0 Cevap Yaz
Es-es sevdalısı

Keşke bu yorumu yayınlamasanız, cümlesini lan diye bir kelime ile bitiriyor!!!!!!!

0 4
Dik Duruş 22 Temmuz 2022 15:30

bıktık aynı seyler arma düşmesin sen napıyosun süründürüyorsun yerde be hocam

0 4 Cevap Yaz
pompeo 22 Temmuz 2022 14:32

suclu biziz yani ... destek vermiyomusuz ... kulübü kimler, ne zaman, nasil yedi ? .. bunlar aciklanmadan kimse destek mestek vermezzz .. basgann ...

0 3 Cevap Yaz
ESES 22 Temmuz 2022 07:45

başkan para yok diyor 6 kişilik ekip geliyor.. bir eskişehirli antrenör yok.. transferi açılmamış bu takıma alkışlar size....

3 6 Cevap Yaz
Es-es sevdalısı 21 Temmuz 2022 21:27

Bir Eskişehirspor'u batıranların, birde trabzonsporun ismini duymaktan biktikkkkkkkkk!!!!

0 11 Cevap Yaz
ES 21 Temmuz 2022 17:09

siz hakedenlerin maaşını verdiniz mi.. trabzon versin...

9 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat