alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehirspor'da bomba detaylar!

Videoyu Aç Eskişehirspor'da bomba detaylar!
A
a

Spor Toto 1. Lig'de küme düşme potasında bulundan Eskişehirspor'da futbolcuların ağrı kesiciler ile maçlara çıktıkları öğrenildi. 

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde bugün basın mensupları ile bir araya gelen Teknik Direktör Yılmaz Vural, fizyoterapist Uğur Aydın'ı da toplantıya dahil etti. Sakatlık sorunlarının büyük ölçüde çözüldüğünü aktaran Aydın, "Samsun maçında özellikle biliyorsunuz Hürriyet kafasına darbe aldı dikiş attık. Ayrıca arka adalesinde sertlik vardı. Dinlendirdik ve bugün antrenmana vereceğiz. Akaminko'nun bir pozisyonda ayağı diğer oyuncunun altında kaldı. Ağrısı vardı ve hocamızla konuşup tedavisini yaptık. Onu da bugün antrenmana çıkaracağız. Onun dışında sadece Ofoedu kaldı" dedi. 

"Ağrı kesicilerle ligi bitirene kadar devam edeceğiz" 
Ağrısı devam eden birçok oyuncunun aslında ağrı kesiciler ile mücadele ettiklerini aktaran Aydın, takımda performansı ile her geçen gün güven veren kaleci Kayacan Erdoğan hakkında da bilgiler verdi. Aydın, "Kayacan son zamanlarda çok rahatladı. Onun belinde fıtık var ve tedavisini yaptık. Doktorlara başvurduğumuzda ameliyat denildi. Kuvvet kaybı ve uyuşmalar mevcuttu. Onun da fedakarlığı ile birkaç haftayı ittire ittire gittik. Şimdi biraz rahat. Sadece maç sonlarında bir iki gün ağrısı oluyor ve bize geliyor. Tedavilerini yapıyoruz, sıfır değil ağrısı. Aykut'un da bileğinde ağrı var. Tendomunda ufak bir yırtığı var. Oyuncularımızın fedakarlık yapmalarıyla, ağrı kesicilerle ligi bitirene kadar devam edeceğiz" diye konuştu.
 
1000
icon
müjdat 19 Nisan 2018 11:46

süper liğin dışındaki liglerde yabancı sayısı 0 olmalı tüm ülkeyr gelip oynamadık takım bırakmayan yöneticilerin kurtarıcı gözü ile baktığı bu seviyesizler az da olsa alacakları yüzünden kulüpleri şikayet edip ceza almalarına sebeb olmaları birçok kulübü magdur etmektedir ki bu şekilde köklü olan kulüpler yok olma durumundadır. alınacak birkaç önlem ile bunu önüne geçilebilir 1 yönetim ve başkan şeçildikleri dönemde borç yaparlarsa sorumlu olmalarıdır 2 eski yönetimlerin borçları ibra edilmemeli yeni yönetimin ise gelir gideri karşılayor ise ibra edilmeli arada fark olursa eski yönetimden tahsil edilmelidir 3 teknik adamlar transfer döneminde ve sonrasında yıl içinde bir takımı bırakıp diğerini çalıştırmamalı 4 bir oyuncunun transfer haberi o iki takımın aralarındaki msçlardan önce haber yapılmamalı yapılırsa en az 2 yıl men cezası almalıdır adil federasyon bilgili spor adamları ile olur bu günkü federasyon ancak günü kurtarır. saygılarımla anlayana beeeaaaaa

0 8 Cevap Yaz
Altan Çelik 19 Nisan 2018 11:21

Kayacan sakın ameliyat olmasın manuel terapiyle düzelir. Ameliyatlar çok ciddi vakalarda son çare.

0 3 Cevap Yaz
M kemal cansever 18 Nisan 2018 21:45

Rahatsizligi olan futbolcularla nereye kadar hayirlisi

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat