alexa

Eskişehirspor'da bir ayrılık daha!

Videoyu Aç Eskişehirspor'da bir ayrılık daha!
A
a

Eskişehirspor'da alacakları ödenmediği için serbest kalma hakkını elde eden 11 transferden 2’si, daha önce takımdan ayrılmıştı. Henüz kesinleşmemekle birlikte gidenler kafilesine son olarak Kamal Issah’ın da katılacağı öğrenildi.

Eskişehirspor'da kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Sezon başında sözleşme imzalayarak transfer tahtasının açılmasını bekleyen ve Siyah-Kırmızılı renklere bağlanan 11 transfer, alacakları ödenmediği gerekçesi ile kulübe ihtar çekmiş ve serbest kalma hakkını elde etmişti. Bu haklarını kullanan Cristian Tanase ve Marko Milinkoviç takımdan ilk ayrılan oyuncular olmuştu. Ancak her iki oyuncuya gerekli ödeme yapılması halinde geri döneceği açıklanmıştı. 

Yönetimin transferi açamayacağı düşüncesine kapılan ve alacakları ödenmediği için kulüple yollarını ayrılamaya hazırlanan isimlere ise son olarak Kamal İssah katıldı. Ev kirasını ve şehirdeki masraflarını ödemekte zorlanan oyuncu, geçtiğimiz günlerde gitme kararı almıştı. Araya giren teknik kadro sayesinde birkaç gün daha bekleme kararı alan oyuncunun, ödeme yapılmaması halinde yarın şehirden ayrılacağı öğrenildi.
1000
icon
Kadir 5 Aralık 2018 12:48

Yönetim bilir.Transfer tahtası açılacaksa gitmesin.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat