alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor camiası umudunu kaybetti!

Videoyu Aç Eskişehirspor camiası umudunu kaybetti!
A
a

Eskişehirspor’da açılmayan transfer yasağının ardından Ankaraspor ve Adanaspor maçlarında yaşanılan puan kayıplarıyla birlikte camia tüm umudunu kaybetti. Siyah Kırmızılı ekip ligin son sırasına demir atmış durumda

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor’da açılmayan transfer yasağının ardından Ankaraspor ve Adanaspor maçlarında yaşanılan puan kayıplarıyla birlikte camia tüm umudunu kaybetti. Siyah Kırmızılı ekip ligin son sırasına demir atmış durumda.

Hayal kırıklığı yaşadık
Eskişehirspor TFF 1. Lig’de bu sezon kabus gibi geçiyor. Tam 1 senedir galip gelemeyen Kırmızı Şimşekler, 2020-2021 sezonunda küme düşmeme mücadelesinde şansını iyice zora soktu. Özellikle transfer yasağını kaldırmaya çok yaklaşan ve son anda yaşanan 5 dosya krizi yüzünden yasağı ortadan kaldıramayan yönetim, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Böylelikle tüm camianın umutları kayboldu.

Kahır sezonu
Ligin ikinci yarısına bir umutla başlayan Es Es taraftarı bunda da hüsrana uğradı. 18’inci haftada oynanan Ankaraspor maçında kaçan galibiyetin ardından geçtiğimiz gün de Adanaspor’a karşı alınan farklı mağlubiyetin ardından Eskişehirspor ligin dibine demir atmış durumda. Kısacası, Eskişehirspor’da yaşanan bu tatsız olaylar sonrası camia, kahır içinde geçecek olan sezon bitmesini bekliyor.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi - Ahmet Deniz Canoruç
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Dik Duruş 3 Şubat 2021 22:04

Umut mu o neki varmiydi hatırlamıyorum 2 senedir.

0 0 Cevap Yaz
bilek26 3 Şubat 2021 08:36

Kaliteli yabancılarını gönder hocanı gönder takımı boz baş sorumlu Başkan Mustafa AKGÖREN dir kimse geçmiş filan diye gazel okumasın bu adam daha da bu kulübün yönetimine adım atmasın.

0 2 Cevap Yaz
bilek26 3 Şubat 2021 08:32

Demekki açmak işlerine gelmedi; geçen sene gönderilen milinkoviç kamal sissoko jesse yi mumla arayoruz ulaşılmazlar artık ne büyük hatalar yaptı bu yönetim.

0 2 Cevap Yaz
Yücel 2 Şubat 2021 20:08

EsEs bu şehrin en önemli değerlerinden biri.Ayaklar altında.Şehrin hiç mi sahibi yok.

1 2 Cevap Yaz
Hasan 2 Şubat 2021 19:53

5 imza kaldı dediklerinde transferin bitmesine 4 gün vardı.Demek ki imza vermeyenler kapıları tamamen kapatmışlar.

1 3 Cevap Yaz
pompeo 2 Şubat 2021 16:12

yöneticiler kendi paralarini kurtarmistir ... üc bes cocugu da önümüze attilar ... kizilderililer kötü diye ... kendileri de "alni acik, basi dik" bir sekilde ... kosa kosa kongreye giderler artik ...

0 13 Cevap Yaz
Suat AVNİ 2 Şubat 2021 13:54

Bu 5 dosya olayına inanan varmı?

1 14 Cevap Yaz
Şimşekler

Yok yaa algı yapmaya çalışıyorlar

1 13
iyide

bu yönetime inanan varmı.

1 4
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat