alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor camiası kimse değil!

Videoyu Aç Eskişehirspor camiası kimse değil!
A
a

Eskişehirspor’da Sportif Menajerlik görevini yürüten Özgür Tulun, hakkında çıkan haberler hakkında açıklamada bulundu. Kulübün çöküş döneminde yaşanan tüm olayları kamuoyuyla önce paylaşacağını söyleyen Tulun, daha sonra “Kimseye hesap vermem” dedi.

Eskişehirspor haberleri

Camia açıklama bekliyor
Sportif Direktör Özgür Tulun, dün hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklamada bulundu. Birçok yönetimde önemli görev alan ve kulübün çöküş dönemlerinde yaşanan gelişmeleri yakından bilen Tulun’dan camia sürekli açıklama bekliyordu. Kendi hakkında konuşulan iddialar hakkında sürekli sessizliğini koruyan Tulun, ‘Camia senden açıklama bekliyor’ haberlerinin ardından sessizliğini bozdu.  Tepki topluyor
Ancak Tulun, önce ESGROUP Spor Servisi’ne her şeyi açıklayacağını söylerken, daha sonra ‘Kimseye hesap vermem dedi. Tulun’un kimseye hesap vermem sözleri ise şimdiden tepki topladı. Çünkü sürekli eleştirilen Tulun’dan büyük Eskişehirspor taraftarı açıklama bekliyordu. Şanlı Eskişehirspor camiasını ‘Kimse’ olarak adlandıran Tulun’un ayrıca kendi hakkında çıkan haberlerle ilgili dava açacağını söyledi. 
1000
icon
Görevlidir 10 Temmuz 2020 23:18

Özgür Tulun, takımdan gidecek oyunculara kulüp bulmak içinmi orda merak ettim.

0 3 Cevap Yaz
bilek26 10 Temmuz 2020 13:39

kardeşim hesap ver denmedi ki ama açıkla ki sorumluluğu olanlar bir zahmet şu kulübe el versin yardım etsin.

0 8 Cevap Yaz
kamil çelebi 10 Temmuz 2020 13:36

Özgür tulunun üstüne gitmek kimseye bir şey kazandırmaz olan oldu yapılacaklara bakmak lazım. Gerçeklerimiz var futbolcular serbest kalmak üzere kulübün çok borcu var ve transfer yasagımız var. Puan silmeler gene gelebilir. Artık şuna karar verelim yeni takım kurmadan bu işten kurtulamıyacagımıza borçların ödemekle ve ötelemekle bitmeyeceğini anlayıp karar vermemiz şart.

7 3 Cevap Yaz
Yorumcu

Bundan 3 sene önce karar verilmişti zaten. Yeni takım kurmak nemalananların işine gelmedi.

0 9
pompeo 10 Temmuz 2020 13:13

Nerrdesin Basgaaannn ... Özgür aaabin kesti raconu ... kendi cebinden mi ödiycen ???

0 9 Cevap Yaz
Yorumcu 10 Temmuz 2020 13:05

Seçmece mübarek çok bu arıyorlar acaba bu adamları görev vermek için

0 10 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat