alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor bir krizle daha karşı karşıya!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor bir krizle daha karşı karşıya!
A
a

devam ederken, son haftalarda A takımda süre almış 9 futbolcu ise profesyonel olmayı bekliyor. Henüz başkanını ve antrenörünü bulamayan Siyah-Kırmızılı kulüp, saha içi kriziyle karşı karşıya kaldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor kulübünde 4 Haziran’da yapılacak olan genel kurul öncesi krizler devam ediyor. Krizlerin en büyüğü henüz resmi bir adayın olmaması. İkinci büyük sorun ise takımda sözleşmesi sona erecek olan futbolcular. Bugün itibariyle A Takımda forma giyen 11 futbolcunun sözleşmesi bitti. Bu isimler bugünden itibaren istedikleri kulübe imza atabilir. Camia ise 4 Haziran’daki genel kurula odaklandı.

Kan kaybı yaşanacak
Mevcut kadronun yetersizliğinin apaçık olduğu şu ortamda muhtemel ayrılıklarla yaşanacak kan kaybı takımın gücünü iyice azaltacak. 8 puanla 2. Lige düşen Eskişehirspor’un 2. Lig’de ne yapacağı büyük bir soru işareti. Başkanı, teknik direktörü ve futbolcusu belli olmayan kulüp büyük bir belirsizliğin içinde yer alıyor. Siyah-Kırmızılı taraftarlar bir an önce başkanın belli olması ve kadroya el atılmasını istiyor.

Sözleşmesi sona erenler: Bedirhan Altunbaş, Ebrar Yiğit Aydın, Emir Yıldız, Erdal Akdari, Furgan Polat, Furkan Balaban, İbrahim Halil Öner, Kaan Gül, Muhammet Yahya Akbulut, Ömer Faruk Güler, Sezgin Coşkun Sözleşmesi devam edenler: Alperen Kocabaş, Arda Okumuş, Bedirhan Akçay, Berkay Tanır, Buğra Çağlıyan, Cengiz Alp Köseer, Doğukan Ünal, Göktuğ Kaan Ünüvar, Hasan İlkay Özcan, Hasan Ulaş Uygur, Melih Ağa, Melih Nezir, Mevlüt Çelik, Onur Arı, Onur Bayramoğlu, Onurhan Uyanık, Selman Çiftkanatlı, Sezgin Çolpan, Sunday Alimi, Talha Erdoğan, Tolga Yakut, Uğur Can Semizoğlu, Utku Kızılkaya.

Profesyonel sözleşmesi olmayanlar: Efehan Kaptan, Cemal Yener Eren, Mehmet Yiğit Uğur, Kaan Gaman, Birol Erdoğan, Cihangir Çağlıyan, Bartu Göçmen, Necati Atilla Karaca, Eray Ertorun
Ariman web reklam 2
1000
icon
Estireses 31 Mayıs 2021 19:40

Bu çocukların hepsini toplasan bir çeyrek futbolcu etmez! As kadroda olsa ne yazarlar!...

0 5 Cevap Yaz
Kızılcıklı Tayfa 31 Mayıs 2021 11:34

Kimse panik yapmasın keşke gitseler ama kulüp bulamayıp yine burda kalacaklar yani her maç 5-6 gol yemeye devam

0 9 Cevap Yaz
Sivrihisarli 31 Mayıs 2021 10:16

Transferi açmak için para lazım yeni transfer yapmak için para lazım yeni teknik direktör için para lazım kulüp personeli için para lazım miyadi dolmuş kulüp Otobüsü için para lazım lazımda lazım...

0 9 Cevap Yaz
Mahmudiyeli 31 Mayıs 2021 10:12

Bosuna vakit kaybi bu durumda kimse aday olmaz mevcut baskanda bırakırsa napcaksiniz bakalim

3 4 Cevap Yaz
Tamirci 31 Mayıs 2021 10:07

Telaş yok hiçbir kulüp bu futbolcuları almaz :)

0 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat