alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor Bedirhan Altunbaş ile sözleşmeyi uzattı

Videoyu Aç Eskişehirspor Bedirhan Altunbaş ile sözleşmeyi uzattı
A
a

Eskişehirspor’da sözleşmesi sona eren ve uzun süredir sözleşme uzatılmayan Bedirhan Altunbaş ile pürüzler ortadan kalktı. 20 yaşındaki futbolcu Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş ile bir araya gelerek 2 yıllık sözleşme imzaladı. 

Eskişehirspor haberleri

Eskişehirspor'da Bedirhan Altunbaş sevinci... 31 Mayıs 2019’da sözleşmesi sona eren ve kulüpte kalıp kalmayacağı bir türlü netleşmeyen Bedirhan Altunbaş’ta tüm pürüzler ortadan kalktı. Sözleşme yenilemek için sürekli Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş’ı bekleyeceğini söyleyen Bedirhan, uzun bir süre kararını vermemişti. Başkan Osman Taş’ın Eskişehir’e gelmesinin ardından görüşme yapan Bedirhan Altunbaş, iki yıl daha Eskişehirspor’da forma giyecek. 

Bedirhan Altunbaş 2 yıl daha Eskişehirspor'da

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş ile uzun bir görüşme yapan 20 yaşındaki sağ bek Es Es formasıyla kariyerine devam etmek istediğini belirtti. Taş ile anlaşma sağlayan Bedirhan 2 yıllık sözleşmeye imza attı. Eskişehirspor’da sözleşmesi sona eren Halil İbrahim Öner’in ardından Bedirhan da takımda kalmış oldu. Siyah Kırmızılı yönetim artık iç transferi tamamlayıp bir an önce puan silme tehlikelerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.
1000
icon
Naci 22 Haziran 2019 09:28

Bazılarına kapak olsun.

0 0 Cevap Yaz
2626 22 Haziran 2019 09:28

EsEs istediği yere gelir ve bu adam gibi adamlar daha çok kazanır.Hayırlı olsun Bedirhan..

0 0 Cevap Yaz
esesli 21 Haziran 2019 15:48

hayırlı olsun buradan direkt mehmet fevzi ile milli takıma inşallah

0 0 Cevap Yaz
Ahmet KAHRAMAN 21 Haziran 2019 15:29

Hayırlı olsun. Bu sene daha fazla çalışmalısın Bedirhan.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat