alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor artık nefes alabiliyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor artık nefes alabiliyor
A
a

Eskişehirspor Kulübü Başkan Vekili Erkan Koca, Siyah kırmızılı kulüpteki son gelişmeleri ES TV’de yayınlanan 90+3 programında anlattı. Kulübün önünün açık olduğunu söyleyen Koca şehirden bir kez daha destek istedi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kadroya güveniyoruz
Koca yaptığı açıklamada, “Mevcut kadromuza güveniyoruz. Sürekli kendileri ile iletişim halindeyiz. En ufak bir sıkıntının yaşanmasına izin vermiyoruz. Haftalık toplantılar yapıyoruz. Yönetim kurulu olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Eleştiriye açığız. Hatamız ve yanlışımız varsa o eleştiriyi dikkate alırız. Ligde 29 maçımız daha var ve biz umutluyuz. Biz bu çocuklara inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Hakem hataları can sıkıyor
Yaşanan hakem hatalarının canlarını yaktığını da aktaran Başkan Vekili Erkan Koca, “Hakemler konusunda çok rahatsızız. TFF’den bir randevu talep ettik. Diyarbakır deplasmanındaki hakem tribünlerden çok etkilendi. Genç futbolcular ile maçlara çıkıyoruz diye kolay kart gösteriyorlar. Emeklerimizin heba olmasına izin vermeyeceğiz. TFF ile görüşüp tavrımızı net bir şekilde göstereceğiz. Amedsporlu futbolcular hakeme küfür ediyor hiçbir şey yok, bize hiçbir şey yokken kart.”

İsim sponsorluğu olabilir
Yıllardır kulübün gelirinin olmamasına rağmen yönetimlerin çabası ile kulübün yaşatıldığını da aktaran Koca, “Yönetim kurulu olarak maddi kaynak bulabilmek için her yolu deniyoruz. İsim sponsorluğu için görüşmeler yapıyoruz. Formamızın boş alanları var. Led panolar için koşturuyoruz. Locaları satmak için görüşüyoruz. İsim sponsorluğu konusunda kulüp olarak bir beklentimiz var. Birkaç teklif geldi ancak beklentimizin altında kalan rakamlardı” dedi.

Kimse bizi arayıp sormadı
Şehrin takıma sahip çıkması gerektiğini de aktaran Koca, “Eskişehirspor artık nefes almaya başladı. Sırada bu kulübü ayağa kaldırmak var. Devre arasında transfer tahtasını açmak istiyoruz. Çalışmamız da var. Ancak hadi açalım demekle, ikili ilişkiler ile bir noktaya kadar ilerleyebilirsiniz. İş dönüyor dolaşıyor yine maddiyata geliyor. Bakın biz Diyarbakır deplasmanında Eskişehir kentini temsil ettik. Bir tane milletvekilimiz bizi arayıp sormadı. Ne yaptınız, ne durumdasınız diyen hiç kimse olmadı. Açıkçası biraz kırgınız. Malum partinin milletvekilleri rakibimizi o gün yalnız bırakmadı” ifadelerine yer verdi.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
Kaan 6 Ekim 2021 21:41

EsEs için vekillerimiz gayret göstermeli.Neticede Eskişehir i temsil ediyorlar.

0 1 Cevap Yaz
Eto 6 Ekim 2021 12:14

Hayaller ve gerçekler 6 yıyınce mi nefes alıyor hadi be

8 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat