alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor arkasına cumhurbaşkanı alarak başarıya ulaşmadı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor arkasına cumhurbaşkanı alarak başarıya ulaşmadı!
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirsporlu Efsane Futbolcular ile bir araya geldi. Ataç burada yaptığı açıklamada, “Eskişehirspor başarılar yakalarken arkasına cumhurbaşkanı falan alarak değil, alın teri ile büyük başarılar elde etti” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği dayanışma toplantısına katıldı. Dernek Başkanlığını da sürdüren Ataç, etkinlikte Eskişehirspor’un emektarları ile sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. Buluşmada futbolcular adına söz alan Hüdai Doğu, “Bugün aramızda olmayan çok arkadaşımız var, hepsini rahmetle anıyoruz. Bu sevgi, hoşgörü, birliktelik ve dayanışmamızı hiçbir zaman kaybetmeyelim. 2 yıl aradan sonra pandeminin hafiflediği bu dönemde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sayın Başkanımız Ahmet Ataç’ın bize yaptığı çok büyük katkılar ve emeklere, dernek adına teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.
Kıymetiniz bilinseydi
Takım kaptanı olarak söz alan İsmail Arca ve Fethi Heper ile diğer efsane futbolcular da yaptıkları konuşmalar ile Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. Başkan Ataç ise konuşmasında birlikteliğin önemine dikkat çekerek, “Böyle bir güzellik, böyle bir birliktelik Türkiye’de çok az kulübe nasip olur. Aramızdan ayrılanları rahmetle anıyorum. Profesyonel futbol günümüzde paraya dayalı bir hal aldı. Efsane Eskişehirspor ise gerçekten bir okul gibiydi. Sizlerin kıymeti zamanında daha iyi bilinseydi, Eskişehirspor’un da durumu bu noktada olmazdı. Sağlık içinde olduktan sonra her yaş güzel, yeter ki sağlıklı olalım. Bugün burada 60 kişi bir aradayız ve çok önemli bir mesaj veriyoruz; biz hala dimdik ayaktayız” dedi.
Alın teri başarısı
Başkan Ataç Eskişehirspor’un başarılarını, arkasına cumhurbaşkanlarını alarak değil alın teri ile elde ettiğini belirtti. Ataç, “Trabzonspor’un şampiyonluğu ile İstanbul diktası ilk kez yıkıldı yorumları yapıldı. Bizim kulübümüz bu ülkede arkasına cumhurbaşkanı falan alarak değil, alın teri ile büyük başarılar elde etti. Ben hep söylerim, iyi ki bu dostluğa destek verdim ve sizleri bir araya getirdim. Ben sizleri tanıdığımda belediye başkanı değildim, aranızda da sadece Ahmet Ataç olarak bulunuyorum. Kentimizin en önemli değerlerinden Eskişehirspor’umuzun efsanelerine sahip çıkmaya devam edeceğiz" diye konuştu. Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
pompeo 16 Mayıs 2022 12:35

bos beles isler ..

0 1 Cevap Yaz
hee 14 Mayıs 2022 09:59

Bu zihniyet sporun içine girdimi oradan hayır çıkmaz yazık oldu es es e bir daha bunların yüzünden belini doğrultamaz tarihten silinmeleri lazım

0 1 Cevap Yaz
Çağdaş 14 Mayıs 2022 00:05

Türkiye de futbola ilgii azaldı.Siyaset bulaştı futbola..Hakemler hatadan öte kararlar verdiler.Süper ligin yayın hakkını alan yok.Bunları çok kişi biliyor ..

0 1 Cevap Yaz
Serkan 13 Mayıs 2022 16:09

Anadolunun ilk gerçek şampiyonu EsEs dir.Hem de 2-3 defa..Masabaşında ve hakemlerle şampiyonlukları resmen çalınmıştır.

3 9 Cevap Yaz
Kaan 13 Mayıs 2022 14:07

Trabzonpsor bu ülkenin kulubü de EsEs Yunan kulubü mü..

4 9 Cevap Yaz
Fatih 13 Mayıs 2022 14:06

Trabzonsporun nasıl şampiyon olduğunu herkes biliyor.Keşke şaibe olmadan başarılı olsalardı.

4 9 Cevap Yaz
hayrettin 13 Mayıs 2022 10:09

Ataç 2022 ye gel eski futbolcular 40 senedir top oynamıyor.

5 10 Cevap Yaz
Çetin 13 Mayıs 2022 10:06

Çok doğru, Koskoca Es Es bir Başakşehir belediye spor olmadı, olmazda. Kimseye eyvallah etmedik çok şükür

3 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir