alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor ablukayı dağıtacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor ablukayı dağıtacak!
A
a

Eskişehirspor Taraftar Birliği, son günlerde kulüpte yaşanan sevindirici gelişmelerin ardından açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada, “Yönetim kurulumuzun özverili çalışmalarını hepimiz yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Bu hikaye böyle bitmeyecek, elbet mutlu sonlar var. Çünkü armamızda zaferin şahlanan renkleri var” denildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor Taraftar Birliği tarafından yapılan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Yönetim kurulumuzun özverili çalışmalarını hepimiz yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Eskişehirspor sevdalısı abi arkadaş dostlarımız bu şanlı armaya kibirsiz bir şekilde nasıl hizmet ediliyor gösteriyor. Bienvenü, Toko, Boffin, Milinkovic ve bedava elimizden giden Funes Mori dosyasından sonra bu ablukanın dağılacağına olan inancımız daha da artıyor.  Geçmişte de çok haykırdık ama Hoşcan ve dümencileri yalanlarını ve hırsızlıklarını örtmek için bizlerin derdinin nemalanmak olduğunu söyleyip algı oluşturmuştu.”

Hep karşılarında olacağız
“Abi kardeş arkadaş dediğimiz insanlarla kötü olma sebebimiz Eskişehirspordur. Kim olursa olsun herkesi öncesinde güzel dille uyardık. Ancak hatasında ısrar edip Eskişehirspor'a ihanet eden ve kulübü kullananların da karşısında durduk durmaya devam edeceğiz. Mevcutta da herkes bunu bilsin. Bugün iyi olduğumuzla yarın kötü olursak bilsin ki Eskişehirspor önüne koyduğu engeller ve bu kulüpten nemalanmaya çalıştığı içindir.”

Dosyalar dahi kapatıyoruz
“Gelinen noktada tribünler olarak bedava biletten, kulüpten nemalanmaya, uyuşturucu, sapkınlık ve hainliğe kadar her şeyi bitirmeyi geçtik üzerine yeni nesil arkadaşlarımızı gönüldaşlarımızı bu bilinçle hareket ettirdik. Artık kulübünden nemalanmaya çalışan değil kulübüne maddi destek olan tribün oluşumları yarattık. Yetmedi yönetimlerde yer alıp dümencilerin ve hırsızların açtığı dosyaları kapatıyoruz.”

Bu abluka dağılacak
“Bu yolda daha çok sıkıntılar yaşayacağız. Bu yolda Eskişehirspor üzerinden fayda sağlamaya çalışan çok kişiyle kötü olacağız ancak yeter ki kimse vazgeçmesin. Vazgeçmedikçe bu abluka öyle ya da böyle dağılacak. Bu şanlı arma için mücadele eden son kişi kalsak bile sonuna kadar gideceğiz. Bu hikaye böyle bitmeyecek, elbet mutlu sonlar var. Çünkü armamızda zaferin şahlanan renkleri var.”

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
DikDurus 2 Ekim 2021 04:41

Siyaset ustuyuz ama siyaset olursa dosyalar kapanıyor malesef :-)

0 2 Cevap Yaz
ahmet çam 1 Ekim 2021 12:56

takımın marka değerini arttırmak çok önemli.bu da zamanla olacaktır.

0 6 Cevap Yaz
pompeo 1 Ekim 2021 12:44

berberi elestirenler Eskisehirspor düsmanidir ... ve sonlari hic de iyi olmayacak ... cennete bilem giremeyecekler ...

10 2 Cevap Yaz
RaconKeser

Berber olduğu sürece stadın etrafından bile geçmem pompeo birader

0 8
eses 1 Ekim 2021 12:26

söylediklerinizde haklısınız diri gibileri kulüp ve kendi cevrenizden uzaklaştırın eski başkanlar kadar bunlarında zararı cok fazla ve kulüpte başkan değiştirmeye bile cüret edebilen kişileri uzak tutun gerçi şimdiki kulüp başkanı bunlara papuç bırakmaz güzel işler oluyor

0 16 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat