alexa
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Eskişehirspor'a zarar veriyorsunuz!

Videoyu Aç Eskişehirspor'a zarar veriyorsunuz!
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Sakarya Gazetesi’nin yaptığı “Reklam raketi işgali” haberine ateş püskürdü. Kulübe büyük katkı sağlayan reklam panoları üzerinden haber yapılması üzerine Diri, “Eskişehirspor’a zarar veriyorsunuz” dedi

KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri yaptığı açıklamada, “Eskişehirspor’un “ölüm kalım” mücadelesi verdiği şu günlerde, herkes üzerine düşen görevi yapmaya çalışıyor. Biz Eskişehirspor taraftarı olarak, kulübe katkı sağlamak için kapı kapı dolaşıp loca satışı yaparak, kulübe katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ne yazık ki, böyle bir süreçte yapılan haberler karşısında Eskişehirspor’un binbir güçlükle elde ettiği bazı kazanımların da tehlikeye girdiğini hep birlikte görüyoruz. Sakarya Gazetesi’ninmanşetinde yer alan “Reklam raketi işgali” haberi Eskişehir sevdalılarını üzmüş ve derinden yaralamıştır.”

KULÜBE GELİR GETİRİYOR
 “Reklam panolarının üzerinde yer alan “Eskişehirspor’a aittir” ibaresi kimleri, neden rahatsız etmiştir. Hatırlanacağı üzere geçen sezon Eskişehirspor borçlar nedeniyle kapanma noktasına gelmişti. Bu süreçte Odunpazarı Belediyemiz, reklam panolarını Eskişehirspor’a tahsis etmişti. Eskişehirsporumuz bu reklam panolarını ihaleye çıkarmış ancak hiçbir firma yeterli ücreti vermemişti. Yoğun ısrarlar sonucunda bir firma ihaleyi almış ve kulübümüze 7 milyon lira gibi bir kaynak aktarmıştı.”

ŞÜPHECİ GÖZLE BAKACAKLAR
Açıklamasına devam eden Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri; “Bu kaynak ile bir çok futbolcuya imza attırılmış ve borçların ödenmesi sağlanmıştı. Lige devam edebildiysek ve lig de kalabildiysek bu kaynakların katkısı büyüktür. Eskişehirspor’un reklam panolarının kaldırılmak istenmesi, gelecekte kulübümüzün yapacağı projeler için yatırımcı bulma konusunda da sıkıntı yaşanmasına neden olacaktır. Yatırımcılar, kulübümüzün projelerine şüpheci gözle bakacaktır. Günümüzde yönetici bile bulmakta zorlanıyoruz. Bu tür haberler Es-Es’imizin imajını zedelemektedir.” 

BÜYÜKERŞEN'DEN DE BEKLİYORUZ
“Kişisel hırsların, kavgaların bir kenara bırakılıp Eskişehirspor’un başarısı için tüm bir şehrin kenetlenmesi gerektiğini kamuoyuna bir kez daha duyuruyoruz. Eskişehirspor taraftarları olarak reklam panosu konusunda kulübümüze destek olan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a bir kez daha teşekkür ediyor. Aynı desteğin daha da fazlasını Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’de bekliyoruz” dedi.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Tolga Demir 8 Ağustos 2018 20:36

Kos koca Kulübü Kurtaracak olan Reklam Tabelası geliriyse (Reklam pano Geliri 7 Bin TL ) Kapatalım Bu kulübü kimse arakasına bakmadan gitsin Borç almış başını gitmiş Reklam Panosuyla 150 Bin TL borcumu kapatmayı Düşünüyorsunuz.

0 1 Cevap Yaz
YİRMİALTI 4 Ağustos 2018 15:38

KARDEŞİM MURAT GİT HOCA İLE KONUŞ ELİN OĞLU BB YAPIYOR DA HOCA NİYE YAPMIYOR HOCA YI MUHAKKAK İKNA ETMELİ EL YAPTIĞINA GÖRE YASAL BİR MANİ HALİ YOK NİYE HOCA YAPMIYOR ESES SİMİZİN KURTULUŞU ANCAK VE ANCAK BUDUR

3 5 Cevap Yaz
Vatandas

Benim vergimle yapamaz.

0 1
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat