alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor'a tesis müjdesi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'a tesis müjdesi
A
a

Eskişehirspor Tesisleri’ne ziyaret gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, “Bu tesisleri ihtiyaca göre modernize ederek yeni yıldızları dünyaya kazandıracağız” diyerek kulüp yöneticilerine ve taraftara müjdeyi verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor Tesisleri’ne ziyaret gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, “Bu tesisleri ihtiyaca göre modernize ederek yeni yıldızları dünyaya kazandıracağız” diyerek kulüp yöneticilerine ve taraftara müjdeyi verdi.
Bir takım ziyaretler için Eskişehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Anadolu Üniversitesi’ndeki programların ardından Eskişehirspor Tesisleri’ni ziyaret etti. Kendisini tesislerin girişinde karşılayan farklı yaş gruplarındaki Eskişehirsporlu futbolcular, taraftarlar ve Bando Eses ile selamlaşan Bakan Kasapoğlu, Eskişehirli cam kemik hastası Burak Sakçı’nın yazdığı kitabı inceledi. Eskişehirspor Yönetim Kurulu ile gerçekleştirdiği kısa toplantının ardından taraftarlara ve basın mensuplarına açıklama yapan Kasapoğlu, Eskişehirspor Tesisleri içinde bulunan alanların modernize edileceğinin müjdesini verdi.

“Bu tesisleri ihtiyaca göre modernize ederek yeni yıldızları dünyaya kazandıracağız”
Eskişehirspor’un Türkiye’de bir marka olduğunu ve desteklerle daha iyi duruma gelmesi sağlayacaklarını belirten Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, tesisler için de modernize müjdesi verdi. Eskişehirspor’un adeta bir akademi olduğunu ve birçok yıldızın yetişmesinde rol oynadığını belirten Kasapoğlu, “Bazı markalar vardır. Ünü sınırları aşar, çağları aşar. İşte şu an öyle bir markanın çatısı altındayız. Eskişehirspor camiasının başarılarıyla, bugüne kadar yetiştirdiği yıldızlarla, taraftarıyla çok eşsiz bir camiayla beraberiz. Türkiye, sporda olan iddiasını her alanda yukarılara taşıyor. İşte olimpiyatlarda gördük. Tokyo'da Türkiye tarihin en başarılı olimpiyatlarını ve paralimpik oyunlarını gerçekleştirdi. İnşallah bu çıtayı her branşta yukarılara taşıyacağız. İşte Eskişehirspor çok önemli başarılara, ilklere, çok ciddi anlamda öncülük etmiş bir kulübümüz. Bu kulübün daha güçlü yarınlara yürümesi hepimiz açısından sadece Eskişehir için değil, Türkiye açısından da çok ama çok mühim. İşte o yüzden bugün buradayız. Bu kulüp bugüne kadar pek çok yıldızı yetiştirdi. Adeta bir akademi var burada. İşte o akademiyi büyütmek en büyük arzumuz. O akademiyi güçlendirmek, bulunmuş olduğumuz bu bölgede bu tesisleri ihtiyaca göre modernize ederek yeni yıldızları dünyaya kazandırmak. Az önce önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Sayın valimizle, değerli yönetimimizle, kulübümüzle ve burada yeni yıldızların yetişmesi için mevcut altyapıyı güçlendirme amacıyla hem sporcularımızın eğitim alacağı hem kamp yapacağı ve sahayı da bu anlamda genişleteceğimiz yeni bir akademiyi birlikte inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Bu güzel sinerjiyi birlikte arttıracağız”
Eskişehirspor’un taraftarı, sporcuları, teknik ekibi ve yöneticileri ile birlikte daha büyük başarıların geleceğini, ülkemizi gururlandıracağını belirten Gençlik ve Spor Bakanı, şunları söyledi:
“Eskişehir'imize Sayın Cumhurbaşkanımızın direktifleriyle Avrupa'nın en modern statlarından birini kazandırdık. Bu statla birlikte bu akademi inşallah yarınların daha güçlü başarılarını hepimize getirecek, hepimizi gururlandıracak. Taraftarıyla, sporcusuyla, teknik ekibiyle, yöneticisiyle inanıyorum ki bu güzel sinerjiyi birlikte arttıracağız. Şanlı bayrağımızın altında tüm kulüplerimizle olduğu gibi Eskişehirspor'umuzla da sınırları, çağları aşan başarılarla gurur duymaya devam edeceğiz.”

 
1000
icon
Haydar KAPLAN 17 Haziran 2022 20:28

Çalıştırdıkları takımları küme düşen hoca istemi9

0 1 Cevap Yaz
Rıdvan 10 Haziran 2022 09:04

Eses düşünce mi? Eskişehir akıllarına geldi. Geçmiş olsun inananlara

0 5 Cevap Yaz
Ekici26 9 Haziran 2022 23:52

EE yönetim loca satışı var mı şöyle milyon euro lardan haber var mı hani bir şehir takımı öyle sattıydı ya hani.

0 0 Cevap Yaz
pompeo 9 Haziran 2022 18:56

berberin ne isi var la orda ??? you belong to the streets oolum ..

0 9 Cevap Yaz
pompeo 9 Haziran 2022 18:54

berberin ne isi var la orda ???

0 7 Cevap Yaz
Özgür yasin leylek 9 Haziran 2022 17:42

Soldan ikinci hakan şükür mü

0 2 Cevap Yaz
XX 9 Haziran 2022 13:28

Güzel bir davranış bakanı tebrik ediyorum.. Kazım başkan gibi büyükşehir ve diğer belediye başkanları bu işe el atsalar olay çözülür...

8 0 Cevap Yaz
Gündem 9 Haziran 2022 09:19

Bir yerde Göztepe’yi ligten düşmesine rağmen alan Ankersen’in sunduğu masalsı dünya, diğer yanda aynı takımla birkaç yıl önce Süper Lig’e yükselme finali oynayıp kaybeden ama aslında daha öncesinden bugünkü bataklığa girmiş olan EsEsimiz. Ne uğursuz ve kekremsi bir döneme denk geldik habibi. Bizim hafızamızı ve çevremizi resetleyip tertemiz bir sayfa açmamız gerek ama nasıl. 100 kişi 500bin TL deniyor çıkıp bir kişi 100bin TL verebiliyor. 5 milyon isteyelim 1 milyon versinler. Bu tür hesaplarla dönmez. Bizim de Sepil veya Ankersen gibi adamlara ihtiyacımız var. Akademiyi işletebilecek nefesimiz kalır inşallah.

0 13 Cevap Yaz
Erdem 9 Haziran 2022 01:40

Helal olsun... ALLAH RAZI OLSUN

14 1 Cevap Yaz
Bulent 9 Haziran 2022 00:07

Gene bayrak millet agizlari! Yemiyoruz artik karnimiz tok!

3 15 Cevap Yaz
esesli 8 Haziran 2022 23:37

Tebrikler..

12 1 Cevap Yaz
Retkit26 8 Haziran 2022 22:06

Ee bakan bey transferi acmak için söz verdın mı ?

2 12 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat