alexa

Eskişehirspor'a sürpriz aday

Videoyu Aç Eskişehirspor'a sürpriz aday
A
a

Eskişehirspor son dakika haberine göre; Es Es kongresi bugün yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 1 hafta sonraya ertelenmişti. Kulislerden gelen bilgiye göre sürpriz bir başkan adayı çıktı: Nihat Çuhadar! Çuhadar'ın adaylığı halinde seçilmesine kesin gözle bakılıyor

Eskişehirspor son dakika haberi: Eskişehirspor Kulübü, bugün 60. olağan kongresini gerçekleştirmek için toplandı, ancak yeterli delege sayısına ulaşılamadığı için kongrenin 1 hafta sonra, 30 Mayıs 2019 tarihine ertelenmesi gerekti.
30 Mayıs günü gerçekleştirilecek kongre için kulübün içinden sürpriz bir başkan adayının çıktığı kulislerde konuşuluyor.

Nihat Çuhadar Eskişehirspor başkanlığına aday
Eskişehirspor Başkanlığı için ortaya çıkan sürpriz adayın Nihat Çuhadar olduğu söyleniyor. Çuhadar'ın aday olması halinde delegelerin büyük çoğunluğu tarafından kabul görüp, oylarını almasına kesin gözüyle bakılıyor.
Nihat Çuhadar'ın sürpriz kararının arkasında yönetimi süresince kendisine destek sözü veren Eskişehirli tanınmış simaların da bulunduğu dile getiriliyor.

Nihat Çuhadar kimdir?
Nihat Çuhadar Eskişehir'in yakından tanıdığı bir isim. Kulüpte Asbaşkanlık görevi yapan Çuhadar daha önce 1994'te SHP'den Odunpazarı Belediye Başkanlığı'na aday adayı oldu, 2004 yılında Yılmaz Büyükerşen'in çağrısı ile DSP'ye geçti, burada il başkanlığı yaptı.
Ardından 2013 yılında da CHP Eskişehir İl Başkanlığı'nı devralan Çuhadar'ın adı şimdi de Eskişehirspor Başkanlığı ile anılıyor.

NİHAT ÇUHADAR KİMDİR?

 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon
Ali 24 Mayıs 2019 17:40

Balon haber..

0 2 Cevap Yaz
SERDAR ÇELİK 24 Mayıs 2019 11:46

AHMET BATMAZ VARSA ESKİŞEHİRSPOR KURTULUR NİHAT ÇUHADAR İLE

1 0 Cevap Yaz
Başkan 24 Mayıs 2019 00:43

Adam gibi adam. Bunlar başkan olacağına Nihat Çuhadar olsun takım küme düşsün

2 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat