alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'a söylediğin sözleri ispatlarsan...

Videoyu Aç Eskişehirspor'a söylediğin sözleri ispatlarsan...
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, Altay maçında Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak'a seslendi: O sözleri ispatlarsan teknik direktörlük diplomamı yırtarım

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, Altay maçında Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ile yaşadığı tartışma ile ilgili konuştu. Mustafa Özer, "Yalçın hocanın ‘nemalandınız mı?’ demesini herkes duydu. Yalçın hocam bunu söylediysen, lütfen ispatla. Eğer ispatlarsan teknik direktörlük diplomamı ben yırtarım. Eğer ispatlayamazsan sen yırt" dedi.
TFF 1. Lig'in 30. haftasında Eskişehirspor, sahasında karşılaştığı Altay ile 2-2 berabere kaldı. Maçın ardından Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcı, mücadeleye 8 oyuncudan yoksun çıktıklarının altını çizerek, "Hafta içi çok iyi hazırlandığımıza inanıyorum. 8 oyuncumuz kadroda yoktu. Diğer genç oyuncularımıza elimizden geldiği kadar fırsat vermeye çalıştık. Genç kardeşlerim gerçekten çok iyi mücadele etti. 2-0 yaptık, bundan sonra yediğimiz golde 10 kişi kalmıştık, oyuncum dışarıda kalmıştı, iki tane oyuncu değiştiriyorduk. Duran topta oyuncu değişikliği olsaydı belki de galip gelecektik. Üzgünüz, berabere kaldığımız için yolumuza devam ediyoruz. 16-17 yaşındaki çocukları oynatıyoruz biliyorsunuz. Bizim amaç ve hedefimiz milli takıma ve Eskişehirspor’a futbolcular yetiştirmek, Eskişehirspor’un geleceğini kurtarmak. Ben oyuncularıma son derece inanıyorum. Bize destek veren Eskişehirspor camiasına başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

"İspatlarsan teknik direktörlük diplomamı ben yırtarım”

Altay’ın ikinci golünün ardından 'Kimden nemalanıyorsunuz, küme düşen takım böyle oynar mı?' dediği iddia edilen Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak hakkında konuşan Özer, "Ben de duydum hatta bütün Türkiye duydu. Geçen hafta Erzurum maçında 2 futbolcu, oyuncularımızı başka şeylerle itham etti. Bu hafta da Yalçın hocanın ‘nemalandınız mı?’ demesini herkes duydu. Yalçın hocaya şunu teklif ediyorum; ben onu çok seviyorum ama bu olay bizi hakikaten çok üzdü. Yalçın hocam bunu söylediysen, lütfen ispatla. Eğer ispatlarsan teknik direktörlük diplomamı ben yırtarım. Eğer ispatlayamazsan sen yırt. Bakın Eskişehirspor’u hiçbir güç bu tür oyunlara çekmesin. Eskişehirspor büyük bir çınardır. Biz küllerimizden doğacağız, toprağa düşene kadar Eskişehirsporluyuz" diye konuştu.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Es-Es’le 28 Haziran 2020 20:23

Hocam Erzurum kim Altay kim çapı olanı dikkate almak lazım çapsızlarla kime laf attığını düşünmeyen cahillerle polemiğe girmeye gerek yok karşılarında Türkiye’nin değil Avrupa’nın en iyi örgütlenmiş taraftar grubuna laf attıklarını unutmuşlar aşçıda dahil bu dediklerime araştırmadan eline bir kitap alıp okumasını bilmeyen cahiller laf at beddua et izi kalsın mantığı ile pırıl pırıl gençlerimizi karalamaya çalışıyorlar yok öyle dava hesap bir gün döner aşçı iyi bilir hesabın nasıl olduğunu önce sporcu olsunlar nasıl büyük bir takımızki aşçı yememiş içmemiş bizim ligten düşmemizi beklemiş aşçı biz 3.lige düştüğümüzde stat hınca hınç doluyordu bırak senin tuttuğun takım ligten düşmeyi 2 yenilgi alsın terbiyesizce kendi futbolcularınıza küfür edip maça gelmiyorsunuz seni aşçı seyirci seni

1 3 Cevap Yaz
S2626S 28 Haziran 2020 16:28

futbolu yönetenler...En fazla ceza verilen kulup EsEs dir. Şimdi ne yapıyorsunuz..Mehmet Uçar ve Altay teknik direktöre çamur atıyor neden takip etmiyorsunuz.Öyle çamur at izi kalsını kimse kabul etmez. Haydi görevinizi yapın.Adamlar resmen oynamayın biz galip gelelim siz yenilin diyor..Bu şike değil mi.

0 5 Cevap Yaz
Mustafa ali 28 Haziran 2020 15:46

Ah s siz baskanlar eserinizle ovunun iki tavuk gudemeyecekler bu takima baskan oldular bak alem neler diyor biraz utanmaniz varsa bu sehri terkedin

1 7 Cevap Yaz
Kadir 28 Haziran 2020 14:41

EsEs küme düştü. Ölmedi...Şan ve şerefinden bir şey kaybetmedi.Düşen kalkmasını da bilir.Acından ölse bile kimse yenilin ,eden maça asılıyorsunuz demeye cesaret edemez.Eden olursa kendi şerefini beş paralık yapmış olur.

0 7 Cevap Yaz
Hakan 28 Haziran 2020 14:36

EsEs her maçını yenmek için oynar.Eğer düştünüz maçı asılmayan diyen olursa açıklayın.EsEs sıradan camia değil.Dillerini yutturalım.

0 5 Cevap Yaz
2626 28 Haziran 2020 14:34

EsEs i takdir ediyoruz.Bizi iyi temsil ediyorlar.Bundan sonra da böyle devam edin.Kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmez.Kimin düşeceği de.

0 6 Cevap Yaz
Eses 28 Haziran 2020 13:56

TFF bu işi ciddiyetle yapıyorsa bu kişiler hakkında soruşturma açmalı ispata davet etmeli. Laf olsun diye konuşanlar bedelini ödemeli.

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat