alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'a kötü haber!

Videoyu Aç Eskişehirspor'a kötü haber!
A
a

Türkiye Futbol Federasyonu futbola geri dönüş açıklamasında küme düşmenin olacağını açıkladı.

Eskişehirspor haberleri

Bu sezon tam 12 puanı silinen ve küme düşmesine kesin gözüyle bakılan Eskişehirspor için son bir umut liglerde küme düşürülmenin kaldırılmasıydı. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu futbola geri dönüş açıklamasında küme düşmenin olacağını açıkladı. Buna göre, lig gelecek sezon da 18 takımla oynanacak. Ayrıca Süper Lig kesin olarak 12 Haziran’da başlayacak. Son olarak TFF, Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen Süper Lig, TFF 1. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarının başlaması ve sağlıklı bir ortamda oynanmasına ilişkin talimatı bugün kamuoyuna duyuracak. 
1000
icon
EsEs2635 31 Mayıs 2020 14:53

Türkiye ' de spor 3 İstanbul takımı ve bir Anadolu kulubüne göre planlanmış.Kalanların tamamı konu mankeni.Bir Anadolu kulubüne 80-100 milyon avro yardım yapıldığını İstanbul kulubünün başkanı tvlerde canlı yayında söylüyor.Spor programların sadece bu takımların maçları sabaha kadar konuşuluyor.Bu büyük haksızlık.İnşallah bu söylenenler yanlıştır.Doğru ise düzeltilir.

1 3 Cevap Yaz
bilek26 30 Mayıs 2020 16:57

TAKIMI LİGTEN ÇEKİN BÖYLE FEDERASYONA BÖYLE ŞEHİR TAKIMLARI OLMAYAN LİGLER YARAŞIR ANADOLU KULÜPLERİ KENDİ ÖZEL FEDERASYONUNU KURSUNLAR (BUNUNLA İLGİLİ YASAL VE DİĞER DÜZENLEME GEREKİYORSA YAPILSIN) MAÇLARININ YAYIN HAKLARINI DA KENDİLERİ PAZARLASINLAR. BU FEDERASYONUN ZULMÜNDEN BÖYLECE KENDİMİZİ KURTARALIM. BİZ TAKIMIMIZIN SEVDALISIYIZ ONLARIN LİGLERİ ONLARIN OLSUN 3 İSTANBUL TAKIMI BİR KAÇ TA DİĞERLERİ KENDİLERİ ÇALIP KENDİLERİ OYNASINLAR BİZ ARTIK ONLARIN MEZESİ OLMAYALIM.

1 3 Cevap Yaz
EsEs2634 30 Mayıs 2020 15:30

Bileğimizin hakkını istiyoruz.Başkalarından minnet beklemek EsEs 'e asla yakışmaz. Düştüysek alın akıyla tekrar dönmeliyiz.

1 2 Cevap Yaz
Es 30 Mayıs 2020 15:03

Zaten ne zaman hayırlı bisey yaptılar ki. Ne varsa 4 büyukler..

1 3 Cevap Yaz
2626bistro 30 Mayıs 2020 11:42

Ne yapacaktı TFF. basiretsizce kulübü yönetip düşüren , gelen paralarin ne olduğunu aciklayamayan , Pintonun dosyasını kapatamayan vurdumduymaz tatar ve yönetiminin basarisizligini mi kapatacakti. İki lig birden düşürdün takimi Tatar. Seneye hiç maç oynamadan 2. Ligde her maç -3 puan alarak bir yil sonra 3. Ligden başlayacağız. Zaten maçta oynayamayacagiz. Sizde diktiginiz ağaçlar altında caylarinizi yudumlarsiniz. Tribünden geldiniz ama esese en buyuk zararı siz verdiniz. Hangi hakla oradasiniz. İstifa edin. Başarısızlıkta istifa etmek erdemliktir. Bistronda oturup başkanlık kararı alırken başkalarından alacaginiz paralarami güvendiniz. Daha gelenlerin hesabını veremediniz. Yazık çok yazık. Tribünden geldiniz ama en büyük zararı siz verdiniz. EsEsin tarihine takımı 2 lig düşüren başkan olarak geçeceksiniz.

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat