alexa
Eskişehir Keskin Grup

Eskişehirspor'a her gün icra geliyor!

Videoyu Aç Eskişehirspor'a her gün icra geliyor!
A
a

Eskişehirpor'da transfer yasağı kalktı ve alınan sonuçlarla tehlike potasından biraz olsun uzaklaşıldı ancak mali kriz devam ediyor. Başkan Kaan Ay acı tabloyu böyle açıkladı.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Kaan Ay,IFBI-Uluslararası Futbol İşletme Enstitüsü ile yapılan anlaşma toplantısında açıklamalarda bulundu. Ay şehrin hala bir desteğini göremediklerini belirterek kulübe her gün icra geldiğini söyledi.

Sözlerine Denizlispor ile oynadıkları maçla ilgili başlayan Ay, “Türkiye'nin takip ettiği bir maç oynadık. Atmosfer 30 bin taraftarımız vardı. Tüm taraftarımıza teşekkür ediyorum. Üstün oynadığımız maçta 1 hata sonucunda sahadan beraberlikle ayrıldık. İnşallah ilerleyen haftalarda taraftarımızı mutlu edeceğiz. Türkiye'de aynı topraklar üstünde yaşayan insanları birbirlerini düşmanlık yapmalarına anlam veremiyorum. Ama dünkü maç kazasız belasız bitti. Denizlispor başkanı ile sürekli konuştuk. Biz yine örnek olduk. Eskişehirspor her zaman lider takımdır” dedi.

Şehirden hala bir destek gelmediğini kayna arayışlarının sürdürdüğünü söyleyen Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay, “Kaynak konusunda Metin Güler tarafından destek geldi. Önümüzdeki sezonun locası satıldı. Onun haricinde şehrimizden gelen bir destek yok. Bugün 1 ay geçti yine aynı şeyi söylüyorum; buraya her gün icra geliyor. Gekas'tan, Akhisar'dan Deniz Vural'dan icra dosyaları geliyor. 15-20 kişinin üstünden kaldırabileceği bir durum yok. Her zaman kaynak arayışındayız” ifadelerine yer verdi.
1000
icon
ali 21 Şubat 2019 06:15

bıktık

1 1 Cevap Yaz
Yetti ekonomik sıkıntı. 21 Şubat 2019 01:27

Ağız tatıyla takımın başarısını kutlayamayacakmıyız.Yetti ekonomik sıkıntı.

0 0 Cevap Yaz
serhat

Tahta açıldığında her şey bitti zannettiniz galiba. transfer için izin verenler alacaklarından vazgeçmedi. Türkiyenin ekonomik krizi bizim de krizimiz.

0 3
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat