alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor’a destek için Suriye’ye bile gideriz!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor’a destek için Suriye’ye bile gideriz!
A
a

Yeni sezon ile Eskişehirspor deplasman eğlencelerinin devam edeceğini anlatan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı ve Nefer Grubu Tribün Lideri Murat Diri, "Eskişehirspor’a destek için Suriye’ye bile gideriz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yeni sezon ile Eskişehirspor deplasman eğlencelerinin devam edeceğini anlatan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı ve Nefer Grubu Tribün Lideri Murat Diri, “Başarıyı sahiplenen çok oluyor, ama başarısızlık öksüz kalıyor” diyerek taraftarı desteğe davet etti.
Geçen yıl deplasman yasağı olmasaydı Eskişehirspor’un kesinlikle küme düşmeyeceğini iddia eden Murat Diri, kulübün kombine satışlarının başladığına da dikkat çekti. Kırmızı Şimşeklerin son yıldır yaşadığı zor durumlara değinen Murat Diri, bu sezon için Eskişehirspor deplasman adetlerinin ve eğlencelerinin tekrar devam edeceğini belirtti. Taraftarların son zamanlarda çok yıprandığını ve Türkiye’de hiçbir futbol kulübünün uğraşmadığı dertler ile baş başa kalındığını ileten Diri, “Eskişehirspor’a destek için Suriye’ye bile gideriz” dedi.

“Tribünümüz için her zaman bir kemik kadromuz var”
“Takım olarak mağlup da olsak galip de gelsek, tüm taraflar aynı duyguları paylaşıyor” diyen ETB Başkanı Diri, “Eskiden belediyeler takıma otobüs desteği veriyordu veya kendi cebimizden ödeyip deplasman maçlarına birkaç otobüs ile gidebiliyorduk. Şimdi biliyoruz ki maliyetler çok arttı. Durumu göz önünde bulunduruyoruz. Taraftarlarımıza hak veriyorum. Tribünümüz için her zaman bir kemik kadromuz var. Üçüncü ligde mücadele eden takımların tribünleri artık bize yetmeyecek. Yaşadığımız tüm bu yeni süreçler camiamıza yansıyor” dedi.

“Bu takımın 10 numarası, taraftardır”
Yeni sezon için insanlara rahat bir şekilde kombine alın diyemediğini ifade eden Nefer Grubu Tribün Lideri Murat Diri, konu ile alakalı olarak sözlerine şu şekilde devam etti:
“Durumlar ortada ve kimseye gelin ve kombine alın çağrısında bulunamıyoruz. Fakat bu takım için her zaman mücadelede eden bir kesim var. Bize sadece inananlar katılsın, yeterli. Başarıyı sahiplenen çok oluyor ama başarısızlık öksüz kalıyor. Biz bütün öksüzler olarak bir arada tutunacağız. Bu takımın 10 numarası, taraftardır. Eskişehirspor’a destek olmak için ufak çocuğun kumbarasını kulübe bağışladığını da gördük. Çarşı içerisinde yardımlar topladık ve bir bataklıktayız. İnsanların umudu giderek azalıyor. Tüm bunlara rağmen geçen seneki kadromuzu koruduk ve artık bir arada top oynamaya alışkın olan bir kadromuz var. Tabi ki bu yıl çok ümitliyiz.”
1000
icon
pompeo 17 Ağustos 2022 10:41

o mesaleleri attirmasaydin .. takimi disiplin icinde desteklettirseydin .. süperligdeydik simdi... o mesaleler neden atildi? .. Kulübü batiran pancarcinin ... fidan paralarini alip giden laylaylomcunun yanindan hic ama hic ayrilmadin ... sen neyin baskanisin böyle ? .

0 9 Cevap Yaz
pompeo 17 Ağustos 2022 10:27

deplasman paralarini .. fidan paralarini alip giden aabinden istesene ...

0 5 Cevap Yaz
pompeo 17 Ağustos 2022 10:23

yavv .. ne kadar bos, seviyesiz, bir aciklama ... birden Antalya’daki Play Off macindaki attirilan mesaleler ve Paris geceleri aklima geldi ... you belong to the streets

0 6 Cevap Yaz
İbrahim 16 Ağustos 2022 23:25

Suriye ne alaka

0 7 Cevap Yaz
Kamil can 16 Ağustos 2022 22:57

Tutan mı var 800 km sonra Suriye

1 6 Cevap Yaz
ess 16 Ağustos 2022 19:25

"gerekirse transfer tahtasını açan başkanı indirip bejekeli yeni bir başkan seçeriz" diye okudum.

0 4 Cevap Yaz
Taraftar 16 Ağustos 2022 17:27

Suriye ye gitmeye gerek yok allah rızası icin takımın yakasından düşün en büyük iyilik o olacak menfaatleriniz uğruna ne hale getirdiniz takımı

1 6 Cevap Yaz
Emenike 16 Ağustos 2022 13:43

Oğlum bunlar kendini deliliğe mi vuruyor ?

2 20 Cevap Yaz
T.m 16 Ağustos 2022 13:31

Suriye ye gireriz okumuştum.

5 4 Cevap Yaz
Simsar 16 Ağustos 2022 13:09

Boşşş

2 21 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat