alexa

Eskişehirspor'a çok büyük zarar verir!

Videoyu Aç Eskişehirspor'a çok büyük zarar verir!
A
a

Eskişehirspor’da geçtiğimiz gün olağanüstü seçimli genel kurul çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 3 Ocak Perşembe gününe ertelendi. Ertelenen kongre ne yazık ki yine takıma büyük zarar verecek.

Eskişehirspor kulübü  yine büyük bir kriz içine girdi. Maddi anlamda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle kongreye giden Eskişehirspor’da geçtiğimiz gün yapılması gereken kongre yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelendi. Başkan adayının çıkmaması kongrenin ertelenmesine yol açarken 3 Ocak’ta başkan adayının çıkıp çıkmayacağı henüz netleşmedi. Camia bir an önce bir başkan adayının çıkmasını ve vakit kaybetmeden göreve başlamasını istiyor.

Çünkü geçen her zaman Eskişehirspor’a büyük bir zarar veriyor. Bırakın transfer cezasının ortadan kaldırmasını, takımdan alacağı bulunan genç futbolcuların dahi takımdan ayrılması gündemde. Yeni yönetimin bir an önce belirlenip en azından elimizdeki genç futbolculara sahip çıkılması gerekiyor. Es Es gibi devre arasında kongreye giden Giresunspor ilk kongresinde çoğunluğu sağladı ve yeni başkanını seçti. Ancak Eskişehirspor’da her geçen gün takıma büyük bir zarar veriyor.
1000
icon
estk 29 Aralık 2018 14:31

Eskişehirde birlik ve beraberliğin önderliğini yapacaklar milletvekilleri.oda başkanlar,ticaret ve sanayiciler ,tüccarlar, bir araya gelmeli.Sayın valimizden gerekirse yardım istenir.

0 2 Cevap Yaz
262626 29 Aralık 2018 14:02

Elbette mezeret değil ama Kongre tarihi hafta içi değil hafta sonu veya mesai saatleri dışında olmalıydı.

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat