alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'a bir kötü haber de kaleden!

Videoyu Aç Eskişehirspor'a bir kötü haber de kaleden!
A
a

Koronavirüs yüzünden yaklaşık 2 ay antrenman yapamayan Eskişehirspor’da antrenmanların tekrar başlamasıyla sportif sakatlıklarda görünmeye başlandı.

Eskişehirspor haberleri

Ekrem sakatlık geçirdi
Koronavirüs yüzünden yaklaşık 2 ay antrenman yapamayan Eskişehirspor’da antrenmanların tekrar başlamasıyla sportif sakatlıklarda görünmeye başlandı. 13 Mayıs tarihinde tesislerinde toplanarak çalışmalara başlayan Eskişehirspor’da da, kas sertliği sebebiyle Muhammed, Bedirhan, İbrahim Halil ve Feyzi sorunlar yaşarken, üzücü haber ise genç file bekçisi Ekrem’den geldi. Arka alt adalesinde yırtık tespit edilen Ekrem çalışmalara ara verirken, sportif sakat futbolcuların tedavilerine ise, Kulüp Doktoru Barış Kurtgöz gözetiminde başlandı.
 
Kale Melih’in olacak
19 Haziran’da başlayacak olan TFF 1.Lig’de Eskişehirspor, 29’uncu haftada deplasmanda Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek. Siyah Kırmızılı ekipte bu maç öncesi yapılan hazırlıklar sırasında genç kaleci Ekrem Kılıçarslan’ın sakatlanması nedeniyle kaleye Melih Ağa geçecek. Kaleci Antrenörü Serkan Topkaya şimdiden Melih’i zorlu deplasman için hazırlamaya başladı.  Bu sezon geride kalan 28 maçın 6’sında forma giyen Melih Ağa, bu maçlarda kalesinde 8 gol gördü.
1000
icon
Nicola 2 Haziran 2020 07:47

Çok büyük kayıp (!) Ne yapacağız şimdi? Bu kadar kötü haber de pat diye verilir mi Anadolu Gazetesi? Hay Allah..

3 1 Cevap Yaz
bilek26 1 Haziran 2020 18:48

Demek ki yanlış antrenman yapılmış bu kadar futbolcu başka türlü sakatlanmazdı heralde bu teknik heyetin antrenörlerin ve onları getiren yönetimin hatası değil de ne?

0 2 Cevap Yaz
ess 1 Haziran 2020 17:05

sosyal medyada "eskişehir fk" ya da "yeni eskişehirspor"a karşı olanları ciddiye almayınız. biliniz ki, bu mesele ciddi anlamda gündeme geldiği zaman (çok uzak değil) ilk dönecek olanlar da onlardır. ilk geri adımı begiter attı. diğerleri de yavaş yavaş başlar. bizim meselemiz; eski yöneticileri mümkün mertebe bu yeni temiz takımdan uzak tutmak olmalıdır.

1 4 Cevap Yaz
ahmet çarıkçı

yeni takım falan deme kızarlar bak sonra.ölmüşüz ağlayanımız yok.gerçekleri kimse görmüyor 200 milyon para lazım bulunsa bulunsa 10 milyon bulunur oda anı kurtarır.yeni takım şart ve kötü yöneticilerin o takımda işi yok.kim kurcaksa hemen kursun.yada amatörde yunusemrespor var osman başkan bizi bekliyor.

3 1
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat