alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor 3. Lige mi düştü? Gündemi sarsan son dakika haberi!

Videoyu Aç Eskişehirspor 3. Lige mi düştü? Gündemi sarsan son dakika haberi!
A
a

Eskişehirspor’un dün FİFA’daki dosyalar yüzünden 3. Lige düştüğü iddiası gündeme bomba gibi düştü. Başkan Mustafa Akgören jet bir açıklama ile iddiayı yalandı

Eskişehirspor son dakika haberi: Eskişehirspor'un 3. Lige düştüğü iddiası gündemi sarstı. Geçtiğimiz hafta Altay maçı ile küme düşmesi garantilenen Eskişehirspor’un dün FİFA’daki dosyalar yüzünden 3. Lige düştüğü iddiası gündeme bomba gibi düştü. 
Eskişehirspor camiası 2. Lige düşmenin büyük üzüntüsünü yaşarken şok bir haberle sarsıldı. Siyah Kırmızılı ekibin FİFA’daki dosyalar yüzünden önümüzdeki sezon 2. Ligden de düşürülüp 3. Ligde mücadele edeceği iddia edildi. 

Başkan Akgören'den açıklama geldi: 3. Lig'e düşmedik

Mustafa Akgören Eskişehirspor Başkanı 01 07 2020
FİFA'da küme düşürme cezalı sadece Sebastian Pinto dosyasının olduğunu söyleyen Başkan Akgören, "Pinto dosyasını yapılandırdık. Ödeme planı yaptık ve küme düşürme cezasının önünegeçtik. Şuanda küme düşürme cezalı başka bir dosyamız yok.
Eskişehirspor'un 3. Lige düşmesi söz konusu değil.
Anladığım kadarıyla elinde bazı futbolcuların dosyası bulunan avukatlardan birin çıkardığı söylenti bunlar. Camiamız dikkate almasın" dedi.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Hasan 2 Temmuz 2020 12:30

Bu liglerde oyalanmayalım..Direk amatörden başlayalım.Çünkü geçmiş yönetimlerden hesap sorulmuyor,sorulamıyor. Bu kadar borç nasıl ödenecek. .Tek tek düşeceğimize direkt bir defada amatöre gidelim.Kulup amatörde olsa da taraftar süper ligdedir.Gider sonuna kadar destekleriz.Sorunları çöze çöze sağlam şekilde çıkarız.AYRICA EsEs BORÇLARIN ÜZERİNE YATMAMALI 10 SONRADA OLSA ALACAKLILARLA mutlaka anlaşılıp sorun çözülmeli..

4 5 Cevap Yaz
Hava Kilic. 2 Temmuz 2020 01:11

Bu peruk sakalli CAKAL'mi baskan :)))

3 0 Cevap Yaz
sucu 1 Temmuz 2020 22:10

artık şaşırmıyorum herkes egosunu tatmin etmiş

1 3 Cevap Yaz
Başkan 1 Temmuz 2020 21:41

Başkanın işi gücü takımı düşürmek. Madem dosyaları halledemeyecektiniz. Paranız yoktu . Neden başkanlığa soyundunuz. Başkanlık çocukluk hayalimdi demekle olmuyor. Siz geçmiş yönetimlerdede en üst düzeylerde yönetim kurullarında yer aldınız. Bu dosyaları biliyordunuz. Bile bile lades dediniz. Sayın başkan kuculuyoruz deyip takımdaki oyuncuları göndermekle bu isler olmuyor. İstifa edin.

1 7 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat