alexa

Eskişehirlilerden saklanan listenin 2. bölümü yayınlandı

Videoyu Aç Eskişehirlilerden saklanan listenin 2. bölümü yayınlandı
A
a

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sır gibi sakladığı okul müdürlerinin EK-1 Puanlarını dün yayınlamıştık. Eğitim dünyası ilimizde tekrar okul müdürlüğü için başvuru yapan 134 isim ve puanlarını Son Haber'den öğrendi. Bugünde ilimizde tekrar  müdür yardımcılığı için başvuru yapan 154 isim ve puanlarının listesini Son Haber yayınladı.

Yönetici  başvuruları 7 Mayıs’ta sona erdi. EK-1 puanına göre değerlendirme yapılacak. Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı  Ahmet Ziyalı 22,14 puanla birinci sırada yer aldı. Aynı liseden Mehmet doğuparmak 22,08 ile ikinci,  Turgut Reis Mesleki ve Tek. Anadolu Lisesinden Turgay Özbek 19.98 ile üçüncü oldular. Fatih Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Abdurahman Gözötok dördüncü, Mustafa Kemal Ortaokulu Müdür Yardımcısı Erol Yakut 19,35 ile beşinci, Battalgazi Ortaokulu Müdür Yardımcısı Kemalettin Sinan Bör 19,2 ile altıncı oldular.

 
1 AHMET ZİYALI Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kült. ve Ahl.Bil. 22,14
2 MEHMET DOĞRUPARMAK Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kült. ve Ahl.Bil. 22,08
3 TURGAY ÖZBEK Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi 19,98
4 ABDURRAHMAN GÖZÜTOK Fatih Anadolu Lisesi Almanca 19,57
5 EROL YAKUT Mustafa Kemal Ortaokulu Beden Eğitimi 19,35
6 KEMALETTİN SİNAN BÖR Battalgazi Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 19,2
7 ABDULLAH ERDOĞAN Suzan Gürcanlı Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 19,065
8 ALİ YILDIRIM Mualla Zeyrek İlkokulu Din Kült. ve Ahl.Bil. 18,68
9 OSMAN ALTUNTAŞ Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Sınıf Öğretmenliği 18,65
10 HALİL DOĞAN Atatürk Lisesi Almanca 18,32
11 LOKMAN BAŞ Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi Coğrafya 18,3
12 ŞENER GÖNÇ İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Tek./Makine ve Kalıp 17,855
13 ZERRİN KOZAK DAVGANA Fatih Anadolu Lisesi Tarih 17,66
14 MEHMET ALADAĞ Hacı Feride Koruyucu İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 17,56
15 MUHARREM YAMAN Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar 17,43
16 İHSAN AKÇA Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Din Kült. ve Ahl.Bil. 17,42
17 İRFAN KAYA Milli Zafer İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 17,06
18 ÜLKÜ TORUN Eskişehir Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar 16,795
19 EYUP ŞENGÜL Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu Din Kült. ve Ahl.Bil. 16,765
20 AYLA AYDIN Eskişehir Ticaret Odası Ortaokulu Görsel Sanatlar 16,705
21 ABDURRAHMAN ERGÜL Mahmudiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Tarih 16,595
22 SALİH ÖZEL Prof.Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı 16,485
23 HAKAN ALBAYRAK 75. Yıl Özel İdare İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 16,455
24 MEHMET TUNCER Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fizik 16,45
25 YUSUF ZİYA KÜÇÜKKAYA Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İnşaat Tek./Yapı Tasarımı 16,4
26 RAMAZAN ATLAR Ticaret Borsası Ortaokulu Sosyal Bilgiler 16,37
27 NİHAL ÇELİK Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giyim Üretim Teknolojisi / Moda Tasarım Teknolojileri 16,25
28 HALİL İBRAHİM AKANSEL Milli Zafer İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 16,16
29 RAŞİT VEYSEL Şehit Onur Yeşil Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 16,12
30 FAHRİ ÇAKMAK Şehit Mehmet Taş İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 15,9
31 İHSAN KARAÇAYIR Murat Atılgan Ortaokulu Sosyal Bilgiler 15,9
32 MEHMET ATAGÜR Eskişehir Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar 15,76
33 ENBİYE USTA Murat Atılgan Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 15,57
34 AHMET DEMİREL Sarıcakaya Anadolu İmam Hatip Lisesi İ.H.L. Meslek Dersleri 15,265
35 FATMA BAŞAR Cengiz Topel İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 15,08
36 HAYRİ YEŞİLYURT Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 14,995
37 ALİ ÇAM Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Bilişim Teknolojileri 14,93
38 ÖMER KAMİL KALELİ Seyitgazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Felsefe 14,885
39 ZEKERİYA BÜYÜKŞAHİN Vali Münir Raif Güney İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 14,86
40 HAKKI ÇALISEKİ Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih 14,79
41 MEHMET SERMET VURAL Meserret İnel İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 14,79
42 SAMİ YILMAZ Türkiye Yardım Sevenler Derneği Suzan Gürcanlı Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe Özel Eğitim 14,69
43 GÜRBÜZ AKTAŞ Baksan Mesleki Eğitim Merkezi Makine Tek./Makine ve Kalıp 14,535
44 EMEL KURBAN Salih Zeki Anadolu Lisesi Sağlık /Sağlık Hizmetleri 14,45
45 DEMET SOYİÇ İki Eylül Ortaokulu Beden Eğitimi 14,44
46 SİNAN ŞEN İki Eylül Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 14,38
47 FAHRİ AKÇA TOKİ Şehit İkram Cirit Anadolu Lisesi Almanca 14,145
48 HASAN YILDIRIM 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 14,11
49 CENK KAPAKLIKAYA Ülkü İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 14,065
50 MEHMET KEZBAŞI Fatih İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,925
51 MURAT AKAN Ahmet Sezer Ortaokulu Müzik 13,9
52 HASAN BİÇEN İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,86
53 BEHÇET KILIÇ Mithat Paşa İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,55
54 NAİL KAYA Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih 13,455
55 ÖZLEM ALTAŞ İlhan Ünügür İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,39
56 MEHMET DOĞAN Ülkü İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,355
57 YALÇIN DAVRAN Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi 13,35
58 MEHMET ÇELİKOĞLU Reşat Benli İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,345
59 CENGİZ KOÇER Porsuk İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,31
60 NECLA ÖZDAL ÖZDEMİR Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Sınıf Öğretmenliği 13,3
61 BAYRAM ÇİTAK 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 13,23
62 ALAADDİN BİÇİCİ Sarar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Arapça 12,83
63 KURTULUŞ ŞENOCAK Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu Türkçe 12,74
64 ÖZLEM SARANKÖK Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Fizik 12,72
65 RECEP ELÇİ Atatürk Ortaokulu Din Kült. ve Ahl.Bil. 12,63
66 TARIK GÜNDOĞDU Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu Beden Eğitimi 12,59
67 MUAMMER TAYLAN İNCİ Tayfur Bayar Anadolu Lisesi Biyoloji 12,465
68 ÖZGÜR ÖZCAN Eti Maden İşletmeleri İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 12,45
69 AYŞE GİRGİN Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Bilişim Teknolojileri 12,43
70 AHMET BAYKAL Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi 12,39
71 MUSTAFA GÜMÜŞ Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik 12,38
72 ABDİL YILDIRIM Sivrihisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik 12,365
73 NURAY GÜLER Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek Ortaokulu Sosyal Bilgiler 12,3
74 ÖZCAN YALÇIN Ahmet Olcay İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 12,28
75 DAVUT PEHLİVANOĞLU Cumhuriyet Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı 12,18
76 MEHMET KARAKAYA Ata Ortaokulu Beden Eğitimi 12,11
77 FATİH BİÇER Sarıcakaya Çok Programlı Anadolu Lisesi Matematik 12,1
78 YAKUP TOLGA COŞKUN Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi Müzik 12,08
79 ERMAN ERŞAN YORGANCILAR Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı 11,94
80 NURULLAH AKŞEHİRLİOĞLU 19 Mayıs Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı 11,91
81 FATİH RÜŞTÜ YAĞMUR Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Beden Eğitimi 11,83
82 ÖZLEM ÖZDEMİR ALTINGEZ Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giyim Üretim Teknolojisi / Moda Tasarım Teknolojileri 11,75
83 ÖZCAN GÜLTAŞ Melahat Ünügür Ortaokulu Sosyal Bilgiler 11,7
84 ŞAHİN KILINÇ Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 11,61
85 SERAP EKİCİ Ahmet Sezer Ortaokulu Sosyal Bilgiler 11,58
86 HÜLYA KAVAKLI Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fizik 11,535
87 TİMUÇİN TİMURALP İlhan Ünügür İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 11,3
88 ABDÜLMECİT ARSLAN Sami Sipahi Ortaokulu Sosyal Bilgiler 11,21
89 BEKİR KARAASLAN 24 Kasım İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 11,2
90 ALPER YİĞİT Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık /Sağlık Hizmetleri 10,955
91 AYDIN AKBIYIK Cevat Ünügür İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 10,925
92 MUSA SELÇUK Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Din Kült. ve Ahl.Bil. 10,88
93 ÖZGE GÜDÜCÜBAŞ Çamlıca Ticaret Odası İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 10,69
94 ÖZER AKKOCA Baksan Mesleki Eğitim Merkezi Bilişim Teknolojileri 10,58
95 MÜBECCEL ÇELİK İsmet Paşa İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 10,575
96 MURSEL GÜL Sinan Alağaç Ortaokulu Türkçe 10,495
97 MEHMET ÖZKAYA Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 10,48
98 BİROL GEÇİCİ Hüseyin Erçelebi Anadolu Lisesi Fizik 10,45
99 HAKAN BARAN Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 10,42
100 SENEM AKYÜZ 30 Ağustos Ortaokulu Müzik 10,38
101 HÜDAVERDİ BEKTAŞ Tayfur Bayar Anadolu Lisesi Felsefe 10,335
102 İLHAN KAHRAMAN TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi İngilizce 10,31
103 ÖZLEM GÜLBAŞ Sami Sipahi Ortaokulu Görsel Sanatlar 10,16
104 ABİDİN UĞUR Cumhuriyet Anadolu Lisesi Tarih 10,08
105 RAMAZAN DOĞRUÖZ Avukat Şahap Demirer İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 10
106 CÜNEYT SUNA Hürriyet İlkokulu Özel Eğitim 9,92
107 FEVZİ ÇELİK Yıldırım Beyazıt İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,91
108 İBRAHİM KIZILAY Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Görsel Sanatlar 9,86
109 MEHMET ALİ DEMİR Atatürk Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 9,845
110 FİDAN KÖKSAL Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Biyoloji 9,845
111 NİLÜFER ÇETİNTAŞ Sücaaddin Veli İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,82
112 MEHMET TAVZAR Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu Beden Eğitimi 9,77
113 SEYFULLAH ÇINAR Cahit Kural İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,725
114 FATMA ŞAHAN Metin Sönmez İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,71
115 AHMET ÖZCAN Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih 9,67
116 CENGİZ KARATAŞ Kenan Yalçın Anadolu Lisesi Matematik 9,62
117 NUMAN KÖSEER Eskişehir Ticaret Odası Ortaokulu Din Kült. ve Ahl.Bil. 9,61
118 ŞUAYİP YETİŞ 23 Nisan İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,57
119 AYŞEGÜL HARMANCI Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık /Sağlık Hizmetleri 9,54
120 EMRAH BAKIR Doktor Halil Akkurt Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 9,51
121 KÜRŞAD DOYUK Çifteler Şehit Osman Genç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik 9,51
122 ALİ ATİK Muttalip Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,34
123 MUSTAFA GELİÇ Yunusemre İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,25
124 RECEP AKTAŞ Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 9,23
125 YASEMİN IŞIR Vadişehir Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe Özel Eğitim 9,23
126 EMRE SÖNMEZ Namık Kemal Ortaokulu Türkçe 9,195
127 CENK MERAL Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 9,155
128 NİLGÜN SAÇKESEN İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar 9,125
129 İSMAİL SEÇKİN Tunalı İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 9,01
130 MURAT BAKIR 30 Ağustos Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 8,95
131 ŞABAN TÜLÜ Ticaret Borsası İlkokulu İngilizce 8,95
132 ATİLA KAYA Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih 8,945
133 HÜSEYİN ÖZDAL Porsuk İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 8,9
134 ÖZGE SAV TOKİ Söğütönü Anaokulu Okul Öncesi Öğrt 8,88
135 SÜLEYMAN FATİH YARADANAKUL İnönü Anadolu Lisesi Coğrafya 8,88
136 FETHİ SÜRÜCÜ Halil Yasin İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 8,7
137 FATMA KORKMAZ Baksan Mesleki Eğitim Merkezi Muhasebe ve Finansman 8,675
138 ÖZGÜR YİĞİT Fahri Günay Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 8,565
139 GÜLTEKİN YÜCEL Şehit Mustafa Akbaş İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 8,42
140 HASAN GÜNAYDIN Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 8,39
141 TANER ALP Fatih İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 8,39
142 ALİ YILDIZ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 8,305
143 HÜSEYİN DEMİR Seyitgazi Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarih 8,28
144 DİNÇER MERMER Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik 8,15
145 SETENAY BOLAT Milli Zafer İlkokulu İngilizce 7,97
146 İBRAHİM DUYGULU Dumlupınar İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 7,915
147 BURCU ASLAN Cevizli Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 7,84
148 ELİF İLBARS Vali Münir Raif Güney İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 7,83
149 SEDAT ÇEVİK Şehit Onur Yeşil Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 7,82
150 PELİN GÜRSOY ÖZYAMAN Sakarya Anaokulu Okul Öncesi Öğrt 7,685
151 HASAN HÜSEYİN TEZEL Mehmet Ali Yasin İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 7,43
152 DERYA GÖZAL Eskişehir Eğitimciler Spor Lisesi Matematik 7,43
153 FUNDA YILMAZ Mevlid-i Nebi Anaokulu Okul Öncesi Öğrt 7,05
154 AYLA IŞILDAKGÖZ İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık /Sağlık Hizmetleri 6,85
 
 
Kaynak : Son Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat