alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirli şehidin ailesinin 5 yıldır süren bekleyişi acı haberle bitti

Videoyu Aç Eskişehirli şehidin ailesinin 5 yıldır süren bekleyişi acı haberle bitti
A
a

Irak’ın kuzeyi Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen 13 kişiden biri olan 2016 yılında kaçırılan Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci’nin Eskişehir’deki baba ocağına acı haber ulaştı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Irak’ın kuzeyi Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen 13 kişiden biri olan 2016 yılında kaçırılan Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci’nin Eskişehir’deki baba ocağına acı haber ulaştı.
Irak'ın kuzeyi Gara bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen aralarında polis ve askerin de bulunduğu 13 kişinin cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu Malatya Grup Başkanlığına getirildi. PKK terör örgütü tarafından şehit edilenler arasında Eskişehirli Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci de bulunuyor. Kahveci’nin acı haberi Fevziçakmak Mahallesi Yılancı Sokak’ta bulunan ailesine askeri yetkililer tarafından verildi. Türk bayrağı asılan evin önüne Tepebaşı Belediyesine bağlı yetkililer tarafından taziye çadırı kuruldu.
Şehit Kahveci’nin 2016 yılında PKK tarafından kaçırıldığı öğrenildi.
Öte yandan, 5 kardeş olan Kahveci’nin anne ve babasının ayrı olduğu, acı haberi alan babanın teşhis için Malatya’ya gittiği belirtildi.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Hüseyin ONGUN 14 Şubat 2021 19:38

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

0 3 Cevap Yaz
Çiftelerli 14 Şubat 2021 18:11

Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar diliyorum kahrolsun pkk ve yandaşları

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat