alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Eskişehirli şehidimizin cenaze programı belli oldu

Videoyu Aç Eskişehirli şehidimizin cenaze programı belli oldu
A
a

Zeytindalı Harekatı'nda şehit düşen Eskişehirli Uzman Çavuş Recep Çetin'in cenaze programı açıklandı.

Eskişehirli şehit Recep Çetin'in cenaze bilgileri:

02/03/2018 Bugün Cuma namazına mütaakip Reşadiye Camisinde kılınacan cenaze namazından sonra Kanlıpınar Şehitliğine defnedilecek.

1,5 Ay önce baba olmuştu

Afrin'de bölücü terör örgütü ile girilen çatışma sonucunda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Recep Çetin'in Eskişehir'deki baba ocağına şehadet haberi ulaştı.

Afrin'e bağlı Bilalköy yakınlarında teröristler ile girilen çatışma sonucunda şehit olan Eskişehirli Uzman Çavuş Recep Çetin'in Emek Mahallesi Yasemin Sokak'ta bulunan baba evine askeri erkan tarafından acı haber verildi. Evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenilen Şehit Çetin'in acı haberini alan baba Eyüp Çetin, anne Sevgi Çetin ve eşi Yeter Çetin'i askeri erkan sakinleştirirken, 112 Acil Sağlık ekipleri ise adreste hazır bulundu. Şehit haberini alan aile yakınları ve mahalleliler de taziye için gelmeye başladı.

Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye'nin Afrin bölgesine düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında şehit düşen Çetin'in 1 sene önce evlendiği, şehidin kızının 1,5 ay önce dünyaya geldiği öğrenildi. Ayrıca şehidin Eskişehir'in Günyüzü ilçesine bağlı Kavuncu Mahallesi nüfusuna kayıtlı olduğu aktarıldı.
 
1000
icon
Mehmet 2 Mart 2018 11:13

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş

0 7 Cevap Yaz
Ukab UKABE 2 Mart 2018 10:21

Ruhun şad olsun,bu millet,bu vatan sizlere çok şey borçlu. Allah şehadetini kabul etsin,Hz.peygambere komşu eylesin.Acili ailene ve Türk Milletine sabır versin.

0 9 Cevap Yaz
Metin 2 Mart 2018 10:12

Peygamber efendimizin komşu olur inşallah

0 10 Cevap Yaz
Nil Ferda 2 Mart 2018 09:58

Ruhun şad olsun mekanin cennet olsun.Rabbim ailesine sabirlar versin

0 10 Cevap Yaz
Zeynep 2 Mart 2018 09:49

Allahtan rahmet ailesine sabır dilerim acıları acımızdır hakkını helal et şehidim başımız sağolsun eskişehir başımız sağolsun türkiyem

1 12 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel