alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir yine gururlandırdı!

Videoyu Aç Eskişehir yine gururlandırdı!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Dünyanın en güvenli şehirleri sıralamasında ilk 20 içerisinde Türkiye’den sadece Eskişehir’in olduğunu resmi twitter hesabından kamuoyuna duyurdu.

Eskişehir göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde hizmet veren ünlü www.thedailymeal.com web adresi “Dünya galerisinde en güvenli 50 şehir” başlığı altında bir haberi takipçileriyle paylaştı. Dünyanın dört bir yanından güvenli kentlere örnek verildi. Bu listede de ilk 20 sırada Türkiye’den sadece Eskişehir yerini aldı. Listede 15’inci sırada bulunan Eskişehir’den, “İki büyük üniversiteyle Eskişehir, son yıllarda daha güvenli hale gelen ve modern, geleneksel ve eski Türk yaşamının mükemmel bir karışımını sunan bir üniversite kasabasıdır. Hamamları veya bazıları Osmanlı dönemine dayanan hamamları ile bilinir” sözleriyle bahsedildi. Zirvede ise “Doha, Katar” yer aldı. Kamuoyuna duyurulan haberle ilgili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de bir paylaşımda bulundu. Twitter hesabından açıklama yapan Başkan Büyükerşen, “Bu gurur hepimizin. Dünyanın en güvenli şehirleri sıralamasında ilk 20 içerisinde Türkiye’den sadece Eskişehir var. @eskisehirbb Eskişehir’de güven var! #TürkiyeninEskişehiriVar” ifadelerine yer verildi. Büyükerşen’in bu paylaşımı takipçileri tarafından binlerce kez beğenildi.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Adil gündüz 18 Haziran 2019 01:53

Esnaf esnuf esnüf canım kardeşimmmmm. Bozuk saat bile günde iki kere doğru gösterir ya bravo sana tan onikiden vurdun . Sen ve senin gibiler 20 yılda iki parka layıksınız . Sonramı çalsın sazlar oynasın kızlar. Nereye kadar mı yaşayıp ömrü olan görecek . Şehrin bağrına hançer gibi saplanmış lunapark trenide gelecek nesillere bırakılacak iyi bir oyuncak olacak. Zira standart tranvay 'ın ray aralığı 1m. değil 1. 45m. dir . Bu sadece tattirivallidir . Yaşın uygunsa yaşayarak öğrenecek zılgıdınıda yiyeceksin .

1 0 Cevap Yaz
Tuncay 17 Haziran 2019 11:46

Geçen sene Odunpzarı_Hasan Doğan Spor Tesislerinin yakınında yürüyüş yaparken bu tesise ait koruma köpeği ipsiz, bağsız Bi şekilde aniden karşıma çıktı ve bana saldırdı, defalarca dilekçe vermeme rağmen belediye herhangi bir işlem yapmadı, çok merak ediyorum bu mu belediyecilik bu mu güvenli şehir?

3 1 Cevap Yaz
erhan 17 Haziran 2019 10:37

Eskişehir 'in güvenilir şehir olmasıyla Yılmaz Hocanın ne alakası var Vali bey, emniyet, jandarma Büyükşehir Bekediyesinemi bağlandı bizim mi haberimiz yok. Siyasette en büyük sermaye ALGI Hocada bunu en iyi kullanan kişi

3 3 Cevap Yaz
esnaf 17 Haziran 2019 09:04

Toplumlar hak ettiklerince yonetilirler.Yoneticilerin kalitesi nin sonuclari da medeniyettir.Insan gibi yasam seviyesidir.Butun baskanlarimiza minnet borcluyuz.Hepsinden Allah razi olsun.Eskisehir farkini Eskisehirlilere kazandirdiklari icin…..

4 4 Cevap Yaz
Bekir Y. 17 Haziran 2019 07:56

güvenli mi ? güldürmeyin insanı .

2 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat