alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehir Valisi Çakacak'tan anlamlı ziyaret

Videoyu Aç Eskişehir Valisi Çakacak'tan anlamlı ziyaret
A
a

Vali Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Anneler Günü sebebiyle Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan anneleri ziyaret etti. 

Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, huzurevinde kalan annelerle bir araya geldi. Annelerin ellerini öpen Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, ‘Anneler Günü’ münasebetiyle huzurevindeki annelere çiçek verdi. 

Bu anlamlı günde huzurevinde kalan annelerin Anneler Günü’nü kutlamak istediklerini dile getiren Vali Çakacak, "Eli öpülesi annelerimizin bizlerden tek istedikleri sevgi, saygı ve hürmettir. Değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, yeri hiçbir zaman doldurulamayan başımızın tacı olan, bizlerden tek beklentileri ilgi ve sevgi olan annelerimize verebileceğimiz en büyük armağan. Her fırsatta sevgimizi ve saygımızı sunarak emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, bizlerden gurur duymalarını sağlamaktır. Annelerimizin hayır dualarını almak önemlidir.
Karşılıksız sevginin ve şefkatin timsali, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan, bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz, her yaşta ilk sığındığımız limandır annelerimiz" şeklinde konuştu.

Huzurevinde kalan annelerin boş zamanlarında yaptığı resim sergisini de gezen Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak daha sonra Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden ayrıldı. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat