alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir Valisi Ayyıldız'dan Eskişehirspor açıklaması!

Videoyu Aç Eskişehir Valisi Ayyıldız'dan Eskişehirspor açıklaması!
A
a

Eskişehirspor’un tarihinde önemli başarılara imza atmış köklü bir kulüp olduğunu ifade eden Vali Erol Ayyıldız, “Eskişehirspor, kulübüyle, sporcularıyla ve taraftarıyla Süper Lig’i hak eden bir kulüp. Temennimiz Eskişehirspor’u oralarda görmektir. ” dedi.

Eskişehirspor haberleri

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Eskişehir’deki görevine başlayan Vali Erol Ayyıldız, geçtiğimiz günlerde kendisine iyi niyet dileklerinde bulunan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Hanefi Demirkol Tesislerine gelişi esnasında Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, yönetim kurulu üyeleri ve Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu tarafından karşılanan Vali Ayyıldız, kulüp başkanlığı makamında yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Bu esnada duygularını dile getiren Vali Ayyıldız, Eskişehirspor'un Türk spor tarihinde kendini kanıtlamış bir takım olduğunu söyledi.

Eskişehirspor’un tarihinde önemli başarılara imza atmış köklü bir kulüp olduğunu ifade eden Ayyıldız, “Eskişehirspor, kulübüyle, sporcularıyla ve taraftarıyla Süper Lig’i hak eden bir kulüp. Temennimiz Eskişehirspor’u oralarda görmektir. ” diye konuştu.

Kulüp başkanı Mustafa Akgören ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Ayyıldız'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Başkan Akgören ve yöneticilerle tesisleri gezen Vali Ayyıldız, antrenman yapan altyapı futbolcularıyla sohbet ederek yaklaşan yeni sezon öncesi kendilerine başarılar diledi.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Samet 13 Ağustos 2020 14:32

çene suyuna çorba..

0 2 Cevap Yaz
furemen 12 Ağustos 2020 20:30

Temenniye karnımız tok.Başka takımlar nasıl kurtarıldıysa aynısını isteriz.Bir tepsi baklava ve hamasi sözlere artık doyduk.

0 2 Cevap Yaz
Umutluyuz. 12 Ağustos 2020 20:20

Bu valimiz çok ilgili...Daha önce büyük şehirlerde valilik yapmış...çok da recrübeli..Belki camianın bir araya gelmesinide tekrar derlenip toparlanmasında etkili olabilir.Umutluyuz.

0 1 Cevap Yaz
Yorumcu.. 12 Ağustos 2020 18:46

🎶😪🍋🚫

0 1 Cevap Yaz
Hayirlisi 12 Ağustos 2020 16:52

valinin parasal olmasada destekte bulunması ziyaret etmesi güzel şeyler.takımda, transferde bir çok şey iyi gitmiyor farkındayız ama taraftar olarak bir şey de yapamıyoruz.yönetime yüklenmek bir şeyi değiştirmiyor.fakat bu halide bizi üzüyor.bakalım hayırlısı

2 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat