alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir sokaklarında endişe veren görüntüler!

Videoyu Aç Eskişehir sokaklarında endişe veren görüntüler!
A
a

Eskişehir’de dün gün içinde artan sıcaklık ve güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte mutasyona uğramış korona virüs haberlerine rağmen kendisini sokağa atan, sosyal mesafeye dikkat etmeyen insanlar, endişe veren görüntülere sebep oldu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi: Eskişehir’de dün gün içinde artan sıcaklıklar, güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte mutasyona uğramış korona virüs haberlerine rağmen kendisini sokağa atan, sosyal mesafeye dikkat etmeyen insanlar, tedirginlik yaşatan görüntülere sebep oldu.
Eskişehir’de bugün hava sıcaklığının 17 dereceye kadar çıkmasıyla, birçok cadde ve sokağı kalabalıklar doldurdu. Bütün uyarılara rağmen çok sayıda vatandaş, çocukları ile birlikte park ve bahçelerde gezip, alışveriş yapıp sosyal mesafeyi adeta umursamadı. Ülkedeki birçok şehirde olduğu gibi Eskişehir'de de son günlerde mutasyona uğramış korona virüs haberlerinin çoğalmasını umursamayan vatandaşlar günün sonuna kadar dışarıda vakit geçirdi. Birçok bölgede sosyal mesafeye uyulmadığı gözlenirken, yan yana oturup sohbet eden, parklarda yiyecek tüketen, maskeleri belirtilen titizlikte takmayanlar dikkatlerden kaçmadı.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Oğuz 10 Şubat 2021 11:22

Yasak olduğu günler de böyle. Eskişehir halkının kültür düzeyi çok düşük...

1 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat