alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Eskişehir şehidini uğurluyor! Cenaze programı...

Videoyu Aç Eskişehir şehidini uğurluyor! Cenaze programı...
A
a

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düşen Yarbay Mithat Dunca’nın cenaze programı belli oldu.

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda 3 gün önce bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada ağır yaralanan Eskişehirli Yarbay Mithat Dunca, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu. Dunca’nın şahadet haberi Büyükdere Mahallesi Uslular Sokak’ta oturan baba Kazım, anne Hesna Dunca’ya askeri erkan tarafından verildi. Baba evine asılan Türk bayrağı ile acı haberi alan komşu ve yakınları sokağı doldurdu. Özel kuvvetlerde görevli olduğu öğrenilen Şehit Dunca’nın bir kardeşinin daha TSK’da görev yaptığı diğer kardeşinin ise bir dönem görev aldığı öğrenildi. Dunca’nın bir kız çocuğu babası olduğu öğrenildi. 

Cenazesi ikindi namazında 

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düşen Yarbay Mithat Dunca’nın cenaze programı belli oldu. Dunca'nın naşı, 18 Mart pazar Reşadiye Camiin'de ikindi namazına kılınacak cenaze namazından sonda Vişnelik Hava Şehitliği'ne defnedilecek.

1000
icon
heyykellciii 18 Mart 2018 15:16

Allah rahmet eylesin peygamberimize komşu eylesin ışığığla aydınlatsın nuruyla nurlandırsın.Dualarımız şehitlerimizle.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel