alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehir Sanayi Odası'nda ilk toplantı yapıldı

Videoyu Aç Eskişehir Sanayi Odası'nda ilk toplantı yapıldı
A
a

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Meclisi, “Seçim” gündemiyle en yaşlı üye Ahmet Kahveci başkanlığında toplandı. 4 Nisan’da gerçekleştirilen ESO seçimleri sonrası oluşan yeni mecliste, Meclis Başkanlık Divanı ve Hesapları İnceleme Komisyonu seçimleri de gerçekleştirildi.

32 Üyeli ESO Meclis’nin yeni Meclis Başkanı Süha Özbay olurken Başkan Yardımcılığına Ahmet Kahveci, Divan Kâtipliğine ise Nilay Güneş Erdemir seçildi. Hesapları İnceleme Komisyonu üyeleri ise, Ahmet Özdemirel, Bora Osmalı ve Muhsin Akbaş oldu. 
Meclis Başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı kısa bir değerlendirmede bulunan Süha Özbay, “Beni bu göreve seçen tüm sanayicilerimize teşekkür ederim. Eşit ve tarafsız bir şekilde Meclis çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Eskişehir’e ve ülkemize yeni meclisimiz hayırlı olsun” dedi.

Birlikte güzel işler başaracağız
Meclis Toplantısında konuşan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ise çift kutuplu değil tek kutuplu bir yapıda , birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarının altını çizdi.
Eskişehir Sanayi Odası’nda ekip ruhu ile çalışılacağını ifade eden Kesikbaş, “Bu işe çok inandık. Birlikte güzel işler başaracağız. Ekip ruhu ve inançla çalışacağız. Çünkü biz çalışırsak Eskişehir kazanacak, şehrimiz kazanırsa ülkemizde kazanacak. Yeni meclisimiz hayırlı olsun” diye konuştu. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat