alexa

Eskişehir polisi, bu görüntünün faillerini yakaladı!

Videoyu Aç Eskişehir polisi, bu görüntünün faillerini yakaladı!
A
a

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Halk Merkezinin çeşitli yerlerine zarar verip kaçan 3 şüpheli yakalandı

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Halk Merkezinin çeşitli yerlerine zarar verip kaçan 3 şüpheli yakalandı. 
Edinilen bilgiye göre, 13 Ekim günü saat 22.50 sıralarında 71 Evler Mahallesi Menekşegülü Sokak üzerinde bulunan Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Halk Merkezi’ne ait aydınlatma led ışıkları, korkulukları ve kablolarına faili meçhul şahıslar tarafından zarar verildi. Olayın ardından Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Halk Merkezi yetkililerince Kurtuluş Polis Merkezi Amirliği’ne konu ile ilgili olarak suç duyurusunda bulunmuştu. 
Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince mala zarar verme olayını gerçekleştiren faili meçhul şahısların açık kimlik bilgilerinin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı. Ekipler, yapılan kamera ve alan çalışmasında, faili meçhul şahısların önce halk merkezi bahçesinde bulunan oturma banklarında bir müddet alkol aldıktan sonra bahçe çıkış kapısına yöneldikleri ve burada bulunan aydınlatma led ışıklarına, korkuluklarına ve kablolarına zarar verdikleri tespit edildi. Yapılan çalışmalar sonucunda yaşı küçük 3 şüpheli haklarında adli tahkikat yapılmak üzere yakalanarak Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi. 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat