alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir köprü, Büyükerşen örnek isim!

Videoyu Aç Eskişehir köprü, Büyükerşen örnek isim!
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. B Büyükerşen’in belediyecilikte örnek bir isim olduğunu belirten Akşener, Millet İttifakının yerel yönetimdeki başarısının genele de yansıyacağına inandığını ifade etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir'de Sivrihisar ve Alpu’da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin ardından merkezde ilk ziyaretini Büyükşehir Belediyesi’ne gerçekleştiren Meral Akşener’i Başkan Yılmaz Büyükerşen kapıda karşıladı. Akşener’i Eskişehir’de görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Büyükerşen, nazik ziyareti dolayısıyla kendisine teşekkür etti.

ESKİŞEHİR KÖPRÜ GÖREVİNDE
Eskişehir’in İstanbul ve Ankara arasında çok önemli bir köprü görevi gördüğünü belirten Akşener, 1999 yılından beri Başkan Büyükerşen ve ekibinin belediyecilik çalışmaları ile Eskişehir’in şehircilik anlamında örnek bir kent olduğunu ifade etti.

HATIRA FOTOĞRAFI
Sohbet ortamında geçen ve İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP İl Başkanı Recep Taşel ile İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş’ın da katıldığı ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
Ariman web reklam 2
1000
icon
EsoEs 5 Mart 2021 16:02

Millet ittifakının içeriğinde kimler var Meral hanım şeffaf olursanız bizde öğreniriz kimlerle ittifak yaptiginizi

1 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat