alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'in saklı cennetinden muhteşem kareler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in saklı cennetinden muhteşem kareler
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi şehrin gizli kalmış köşelerinden Sivrihisar Balıkdamı Kuş Cenneti’ne Doğa Fotoğrafçılığı Gezisi düzenledi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi şehrin gizli kalmış köşelerinden Sivrihisar Balıkdamı Kuş Cenneti’ne Doğa Fotoğrafçılığı Gezisi düzenledi.
Balıkdamı kuş cenneti eskişehir 26 06 2022

Fotoğrafçılar, Türkiye’nin en büyük sulak alanlarından olan Balıkdamı’nda keşfetmenin keyifli anlarını yaşarken gölet ve sazlık alandaki kuşları, böcekleri ve yabani çiçekleri kadrajlarında ölümsüzleştirdiler. 40 kişinin katıldığı fotoğraf gezisinde önce Pessinus Antik Kentine giden fotoğrafçılar bölgenin ortaya çıkartılan kalıntıları fotoğrafladı. Yıl içinde 286 kuş türünün barındığı Balıkdamı Kuş Cennetine gelen Eskişehirli fotoğrafçılar çevresinde ağaç bulunmayan sazlık alanda gözetleme kulesinin alt kısmına yerleştikten sonra çevreyi keşfe çıktılar. Gün batımına kadar koruma altındaki alanda sazlıklar arasında yerleşen kuşların görüntülerini tele ve makro objektifleriyle yakalamak için ter döktüler.
Balıkdamı kuş cenneti eskişehir 02 26 06 2022
Günün sonunda doyumsuz deneyimler yaşayan fotoğrafçılar, güneş batımında fotoğraf makinelerini havaya kaldırarak, kendi siluet fotoğraflarını çektiler.
Fotoğrafçılar Gençlik Merkezinin farklı türlerde düzenlediği fotoğrafçılık gezilerinin kendilerine büyük deneyim kazandırdığını belirterek, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e fotoğrafçılığa verdiği katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat