alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'in kaldırımlarında yürünecek yer kalmadı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in kaldırımlarında yürünecek yer kalmadı!
A
a

Eskişehir’de kaldırım boyunca sıralanmış şekilde bırakılan elektrikli scooterlar, bazı bölgelerde yaya ulaşımını zorlaştırıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Genellikle şehir içi ulaşımda tercih edilen elektrikli scooterlar, Eskişehir kent merkezinin birçok noktasında kullanılabiliyor. Duyarsız kullanıcılar tarafından kaldırımlara gelişigüzel bırakılan scooterlar ise yaya ulaşımını zorlaştırıyor. Eskişehir’de sabah saatlerinde Fabrikalar Caddesi’ndeki kaldırımda oluşan görüntü dikkat çekti. Kaldırım boyunca bırakılan yaklaşık 30 elektrikli scooter, yolu kullanmak zorunda kalan vatandaşların tepkisine neden oldu. Bu araçlar için ayrı park yeri yapılması gerektiğini belirten vatandaşlar, konu hakkında yetkililere seslendi.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
es esli 30 Ocak 2022 07:47

Kaldırıma çadır kurarak dukani büyüten esnafa dur demeyen belediyeler yazıklar olsun

0 2 Cevap Yaz
Okur 29 Ocak 2022 21:35

Sorumsuz belediye olan yerde normal bir durum denetim yok demek bile yok puan demek sıfırın altında. Esnaf işgali bisiklet moto kurye dilenciler başka bir şehirde yok göremezsiniz artık ideoloji değil hizmete oy.

0 1 Cevap Yaz
Hayri 29 Ocak 2022 12:55

Son yıllarda öyle bencil bir toplum haline geldik ki; Herkes dünyayı kendi etrafında dönüyor zannetmekte. Bu bencillikle yolda kapatılır, kaldırımda işgal edilir, engelli rampasının önünede park edilir.. Yeter ki bu bencil, ne oldum delisi olan, tüketim arzusuyla yanıp tutuşan insanların sadece ve sadece kendisi rahat etsin. Etrafa verdikleri rahatsızlık umurlarında değil. Bu saatten sonra bunları hizayada getiremezsin. Toplumu bir bencillik, şekilcilik ve gösteriş merakı almış götürüyor. Allah ıslah etsin...

0 5 Cevap Yaz
Bu ne ? 29 Ocak 2022 12:44

Belediye bu scooterların sahibi olan firmalara neden ceza kesmiyor ? Ya da niye işgaliye bedeli talep etmiyor ? Gerçekten hesapsız kitapsız, şehrin en işlek caddesinden en ücra sokağına kadar dağıtılan bu scooterlar ayrıca çok çirkin bir görüntü oluşturuyorlar. Bu iş iyice zıvanadan çıktı. Hakikaten kim denetliyecek bunları ???

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir