alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'in göbeğinde yürekleri sızlatan görüntü... Çöpten topladı...

Videoyu Aç Eskişehir'in göbeğinde yürekleri sızlatan görüntü... Çöpten topladı...
A
a

Eskişehir’in göbeği Adalar’da bir kadının çöpten yiyecek toplaması yürekleri sızlattı

Eskişehir’in göbeği Adalar’da bir kadının çöpten yiyecek toplaması yürekleri sızlattı. Kadının çocuklarına bakabilmek için yiyecek toplamasını gören bazı vatandaşlar da para yardımı yapmak istedi, ancak gururlu kadın kabul etmedi.

İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, Eskişehir’de bir marketin çöp konteynerine attığı sebze ve ekmekleri seçerek çıkaran 40 yaşlarındaki kadının görüntüsü yürekleri dağladı. Şehrin en işlek mevkilerinden olan Adalar ve semt pazarlarında aynı manzaraların zaman zaman yaşandığı görülüyor. Önceki gün akşam saatlerinde yanında getirdiği poşeti yere seren ve isminin açıklanmasını istemeyen talihsiz kadın, parası olmadığı için evine yiyecek götüremediğini söyledi. Çöpten yiyecek toplamaya mecbur kaldığını belirten kadın “Uzun süreden beri pazara ve markete gidemiyorum. Çocuklarıma yiyecek götüremediğim için bunu yapmak zorunda kaldım” demekle yetindi.

 

Arıman masaustu reklami
1000
icon
Demir 10 Ağustos 2020 06:40

Tamam da gurur yapıp da yardımı kabul etmeyene nasıl yardımcı olunmuyor diye sikayetlenilir ki?

0 0 Cevap Yaz
Anahtar kelimeler 8 Ağustos 2020 16:23

BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, FIRIN, DAVLUMBAZ, ANKASTRE, BULAŞIK MAKİNESİ, TELEVİZYON birde ÜTÜ anlayan anladı. Soran olursa uçuyoruz, kaçıyoruz falan işte gülüm...

1 5 Cevap Yaz
Sümeyye 8 Ağustos 2020 13:31

Nasıl ulaşabiliriz peki bu bayana yardımcı olur musunuz

1 3 Cevap Yaz
ess

belki bu kadına değil ama diğer muhtaçlara ulaşmak çok kolay. şehrin vitrin mahallelerinin gerisinde kalan çöp toplama yerlerinde max 2 saat beklemeniz yeterlidir. ayrıca haftada bir gün kurulan halk pazarlarının kapandığı saatte pazarı gezebilirsiniz.

0 6
Yanık 8 Ağustos 2020 13:17

Bir oturusda 3000 liralık yemek yiyen siyasiler görüp utanç duymaları gerekir tâbi utanç duyacak yüzleri var ise

1 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat