alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'in çağdaş yüzü Tepabaşı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in çağdaş yüzü Tepabaşı!
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Batıkent Mahallesi sakinleri ile ‘Hayat Komşularımızla Paylaşınca Güzel’ sloganı ile bir araya geldi. Başkan Ataç, “Eskişehir’in çağdaş yüzü Tepebaşı. Bu çağdaş yüzü kaybetmeden daha ileriye daha iyi yaşam merkezleri kurarak devam edeceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kırsal ve merkezdeki vatandaşlar ile temaslarını sürdürüyor.
Vatandaşların isteklerini ve taleplerini dinlemek amacıyla düzenlenen  ‘Hayat Komşularımızla Güzel’ etkinliğinin ilki yoğun bir katılımla Batıkent Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Batıkent Şair Rasim Köroğlu Deneyimli Kafe’de vatandaşlarla bir araya gelen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, vatandaşlarla tek tek sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi.
“Batıkent parmakla gösterilen bir mahalle”
İlk vatandaş buluşmasını Batıkent’te gerçekleştirildiğini ve buluşmaların devam edeceğini belirten Başkan Ataç, “Bu sene çok şükür hedefim olan pazarımızı açtık. Sizlere çok iyi geldiğinin haberlerini de alıyorum. Yıllardır hedeflediğim bir projeydi. Sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Batıkent’imizde ne noksansa onu tamamlamaya gayret ediyoruz. Çünkü Batıkent Eskişehir’de parmakla gösterilen mahalle haline geldi. Şehircilik adına çok önemli, doğru bir nüfus artışı oluyor. Sizlerin burada rahat yaşamanız bizleri de mutlu ediyor. Türkiye’de çok sıkıntılar yaşanıyor. Ama inanın Eskişehir Türkiye’nin yaşadığı sıkıntıların çoğunu yaşamadı. Belediyelerimizin burada güçlü olması, iktidarda olması Eskişehir’imizi farklı bir yaşam haline getirdi. Diliyoruz, bu günleri de atlatacağız. Sizlere bize verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizlere ve Eskişehir’imize layık olmaya çalıştık. Çünkü Eskişehir’in çağdaş yüzü Tepebaşı. Bu çağdaş yüzü kaybetmeden daha ileriye daha iyi yaşam merkezleri kurarak devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.
Batıkent Mahalle Muhtarı Derya Can ise, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Ataç’a teşekkür etti. Vatandaşlar ise, mahallelerine kurulan pazardan ve yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirterek, istek ve taleplerini Başkan Ataç ile paylaştı.
Düzenlenen etkinlikte Başkan Ataç’a, belediye başkan yardımcıları da eşlik etti.
1000
icon
Vatandaş 28 Temmuz 2022 06:32

Işıklar mahallesi sokaklarını bir gezin pislikten geçilmiyor her yer çöp ot vs sonra Batıkent diye bahsedelim

0 1 Cevap Yaz
Vatandaş 27 Temmuz 2022 15:21

Sayın belediye yetkililerinden rica ediyoruz tramwaylarda yazın klimalar aşırı soğuk da çalışıyor genelde insanlar terli oluyor aniden de aşırı soğuk ortama girince soğuk algınlığı başlıyor yaşlılar dahada kötü etkileniyor lütfen tramwaylarda klimaları aşırı soğuk çalışmasın. Umarız bir yetkili müdahale eder.

1 4 Cevap Yaz
Es 26

Bu çağrıya katılıyoruz. Yerinde haklı Bi tespit lakin değişen bişey yok. Tramvay vatman ları çok tecrübesiz.

1 1
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat