alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'i yasa boğan ölüm: Kentin simgelerindendi, koronavirüse yenik düştü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'i yasa boğan ölüm: Kentin simgelerindendi, koronavirüse yenik düştü
A
a

Eskişehir’den Türkiye’nin her yerine ulaşan masal kahramanları '7 Cüceler' grubunun 'Korkak' karakterli cücesi Ümit Keskin, koronavirüse yenik düştü ve hayatını kaybetti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi: Eskişehir’den Türkiye’nin her yerine ulaşan masal kahramanları '7 Cüceler' grubunun 'Korkak' karakterli cücesi Ümit Keskin, koronavirüse yenik düştü ve hayatını kaybetti
Türkiye’de ‘Pamuk Prenses ve 7 Cüceler’ masalını tiyatroya uyarlayan, çocukların ve halkın büyük beğenisini toplayan Eskişehirli cüceler, arkadaşlarını kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyor. Yaklaşık 5 gün önce koronavirüse yakalanan 42 yaşındaki cücelerin korkağı Ümit Keskin, hastalığa yenik düşerek dün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.
Tiyatroya taşıdıkları ‘Pamuk Prenses ve 7 Cüceler’ masalıyla Türkiye’nin birçok yerinde gösteriler yapan Eskişehirli cüceler, kaybettikleri arkadaşlarının ailesiyle birlikte acısını yaşıyor. Uzun yıllardır birlikte güzel işlere imza attıkları arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan cücelerin Grup Başkanı Erdal Görgeç, “Kardeşimizi kaybettik. Ailemizden birisiydi. Gerek karakteriyle, gerek sahnedeki performansıyla herkesin sevdiği bir kardeşimizdi. Bizler de onu çok seviyorduk. Koronavirüse yakınlarımızdan kayıplar vermeye başladık. Umarım ki yakın zamanda bu salgından kurtuluruz” dedi.
Tedavi gördüğü evinde hayatını kaybeden 42 yaşındaki cücelerin 'korkağı' Ümit Keskin, kendisi gibi cüce olan babasının ve abisinin mezarı bulunan Mihalgazi’nin Alpagut mahallesindeki mezarlığa defnedildi.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
Kadir Kaya 16 Nisan 2021 05:23

Başımız Sağolsun. Allah rahmet eğlesin.Kabri Nur Mekanı Cennet Olsun Duamızdır.

0 0 Cevap Yaz
Karaoğlan koyu 15 Nisan 2021 20:22

Haberimizde yanlisl

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı