alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir hava durumu: 2 Temmuz 2021

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir hava durumu: 2 Temmuz 2021
A
a

Eskişehir için Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü'nün yaptığı tahminlere göre 2 Temmuz 2021 Cuma (bugün) Eskişehir’de hava nasıl olacak?

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir'de Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü'nün yaptığı tahminlere göre bugün (2 Temmuz 2021 Cuma) hava sıcaklığının en yüksek 35 derece ve en düşük 21 derece olması bekleniyor.
Meteoroloji 3. Bölge Genel Müdürlüğü'nün Eskişehir bölge için günlük hava durumu tahmin raporuna göre, bölge genelinin az bulutlu zamanla parçalı çok bulutlu olacağı, öğle saatlerinden sonra Eskişehir'in kuzeybatı, Bursa'nın güney ve doğu, Bilecik'in iç ve güney kesimleriyle Kütahya'nın kuzey kesimlerinin; akşam saatlerinde Eskişehir'in güney ve batı kesimlerinin; gece saatlerinden itibaren ise Bursa'nın batı kesimlerinden başlamak üzere zamanla bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normallerinin (3-6 derece) üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin edilmektedir. Rüzgrın güneyli yönlerden, zamanla kuzeyli yönlerden hafif zaman zaman orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir. Günün en yüksek hava sıcaklıklarının yer yer 35 derece ve üzerine çıkması beklendiğinden, yaşlıların ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın güneş ışınlarının dik geldiği 12:00-16:00 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Eskişehir hava durumu

 • Odunpazarı: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 35 derece.
 • Çifteler: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 38 derece.
 • Mahmudiye: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 37 derece.
 • Sivrihisar: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 36 derece.
 • Alpu: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 39 derece.
 • İnönü: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 33 derece.
 • Mihalıççık: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 32 derece.
 • Sarıcakaya: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 41 derece.
 • SeyitgaziAz bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 35 derece.
 • Günyüzü: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 39 derece.
 • Beylikova: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 38 derece.
 • Han: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 33 derece.
 • Tepebaşı: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 36 derece.
 • Mihalgazi: Az bulutlu, zamanla parçalı çok bulutlu öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, 41 derece.
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat