alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehir Hamamyolu 28 Nisan’da açılacak

Videoyu Aç Eskişehir Hamamyolu 28 Nisan’da açılacak
A
a

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bulunan Hamamyolu Caddesi’nin resmi açılış töreninin 28 Nisan Cumartesi günü yapılacağı bildirildi. 

Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Odunpazarı Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi” ile Eskişehir’in yeni cazibe merkezi haline gelen Hamamyolu Caddesi, 28.04.2018 Cumartesi günü açılacak. Açılış nedeniyle Hamamyolu Caddesi, gün boyunca çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Etkinlikler 13.00’te başlarken, gün boyunca halk oyunları, çocuk gösterileri, müzik dinletileri ve workshoplar yapılacak. Çocuklar için Pepe gösterilerinin de olacağı etkinlikler, 19.30’da sona erecek. 20.00’de açılış törenin yapılacağı Hamamyolu Caddesi’nde, 20.30’da Kıraç, vereceği halk konseri ile Eskişehirlilerle bir araya gelecek" ifadelerine yer verildi. 

Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi 21 Eylül 2017 tarihinde Londra’da gerçekleşen“LEAF (Leading European Architecture Forum) Awards’da “Kentsel Tasarım” ve “Yılın Şehir Planlama ve Geliştirme Projesi” kategorilerinde finale kalarak; “Yılın Kentsel Tasarım Projesi” seçilmişti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat