alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir halkına destek çağrısı!

Videoyu Aç Eskişehir halkına destek çağrısı!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2020-2021 eğitim öğretim yılının pandemi nedeniyle uzaktan eğitim olarak başlamasına rağmen ilçelerde yaşayan öğrenciler için her yıl gerçekleştirdiği kırtasiye malzemesi desteğine bu yıl da sürdürüyor.

Eskişehir haberleri

Sosyal belediyecilik anlayışı ile gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşlara her alanda destek olmayı aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla ilçelerde kırtasiye yardımı yapıyor. Pandemi nedeniyle eğitime uzaktan devam eden okul çağındaki çocuklara içinde defter, kalem, cetvel gibi birçok okul malzemesi bulunan bir çanta hediye eden Büyükşehir Belediyesi, Başkan Büyükerşen’in başarı dileğinde bulunduğu kartları da çocuklara iletiyor.
Uzaktan eğitim nedeniyle EBA’dan faydalanamayan çocuklar için ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bir kampanya başlattıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirlilerden bu kampanyaya ilgi göstermelerini rica etti. Vatandaşların tercihen yeni veya çalışır durumda olan ancak kullanılmayan tablet, bilgisayar ve televizyonlarını esmek.eskisehir.bel.tr/egitimedestek sayfasına girerek kendilerine ulaştırabileceklerini ifade eden Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirli iş insanları ve esnafının da bu anlamlı kampanyaya destek olacaklarına yürekten inandığını belirtti.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
ess 27 Eylül 2020 15:23

yetmez ama evet. asıl yardımın teknolojik araçlarla sağlanması gerekir. onu da hükümetin yapması gerekir. yapar mı? cengiz türevlerine ihale verir yalan olur o iş. o yüzden belediye de oy ve siyasi kaygılardan uzak az da olsa bu işe imkanı derecesinde el atmalıdır. şimdi bir adım atmış, ancak daha fazlasına ihtiyaç var.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat